bayramay82 kullanıcısının son içeriği

1. B

Kazanımlara göre sınıflandırma yapılamazmı

Forumumuz ünitelere göre güzelce sınflandırılmış . Bunu daha ilerleterek kazanımlara göre sınıflandırsak daha rahat olmazmı. Ben şahşen indirdigim tüm dökümanları önce sınıf sonra ünite sonra kazanımlara göre sınıflandırdım güzel bir çalışma yaptım. Biraz zahmetli oldu ama bunu sitenin şeklinede...
  2. B

1 Bölgelerimizdeki Ekonomik Faaliyetler Sunusu

1 Bölgelerimizdeki Ekonomik Faaliyetler Sunusu Bu iki slayta tüm üniteyi kapsıyormu. 5 kazanım yok içinde onun için ayrı slayta gerek varmı acaba
  3. B

Müfettişler Hangi Belgeleri İster?

Müfettişler Hangi Belgeleri İster? DOSYADA BULUNMASI GEREKEN EVRAKLAR PLANLAR YILLIK PLAN GÜNLÜK PLAN BEB PLANI REHBERLİK RAMDAN ALINAN YILLIK ÇALIŞMA PLANI REHBERLİK ETKİNLİKLERİ REHBERLİK TESTLERİ TESTLERİN DEĞERLENDİRİLMESİ ETKİNLİKLERİN DEĞERLENDİRİLMESİ AYLIK ÇALIŞMA RAPORU DÖNEM SONU...
  4. B

Sosyal Bilgiler Alan Bilginiz Ne Seviyede.

Sosyal Bilgiler Alan Bilginiz Ne Seviyede. bu konuyu yazalı epey zaman oldu ama sadece 2 sayfa dolmuş . daha çok arkadaş cevaplarsa daha iyi olacak.
  5. B

Dosyada bulunması gereken belgeler ( En geniş liste, Her yıl istenen evrak liste

buda indirilebilir şekli http://s2.dosya.tc/server/zxyF0y/SYADABULUNMASIGEREKENEVRAKLAR_ENYEN_S__.doc.html http://s2.dosya.tc/server/zxyF0y/SYADABULUNMASIGEREKENEVRAKLAR_ENYEN_S__.doc.html
  6. B

Dosyada bulunması gereken belgeler ( En geniş liste, Her yıl istenen evrak liste

Sizlerde eksik varsa kopyala yapıştır yaparak ekleyiniz. Karışma olmasın DOSYADA BULUNMASI GEREKEN EVRAKLAR PLANLAR YILLIK PLAN GÜNLÜK PLAN BEB PLANI REHBERLİK RAMDAN ALINAN YILLIK ÇALIŞMA PLANI REHBERLİK ETKİNLİKLERİ REHBERLİK TESTLERİ TESTLERİN DEĞERLENDİRİLMESİ ETKİNLİKLERİN...
  7. B

Sosyal Bilgiler Alan Bilginiz Ne Seviyede.

Zümrelerim sosyal bilgiler seviyeniz ne seviyede kendinizi branşınız konusunda yeterli görüyormusunuz. Kendimden bahsedecek olursam şahsen ben kendimi yeterli görmüyorum. Sebebi ise zamanla kullanılmayan bilgilerin unutulması , Müfredatın sosyal bilgilerin büyük bir kısmınının kapsamaması...