babailyas kullanıcısının son içeriği

1. B

Kültür ve Medeniyetimize Yön Verenler ( I ) Yıllık Planı

Erkan hocam elinize emeğinize sağlık. Çok teşekkür ederim. Planda birkaç eksik ve hata var. aşağıda belirtim. Selamlar. KMYV.1.3.3. Biruni’nin kültür ve medeniyetimize sağladığı katkıları açıklar. Bu kazanımın açıklaması eksik ve yanlış. KMYV.1.3.5. Cezeri’nin kültür ve medeniyetimize...
  2. B

Yazılı 2019-2020 Medya Sınavı Tamamen Özgün Sorular

Hocam gerçekten harika sorular. Teşekkürler.
  3. B

MEB LGS T.C İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Aralık Ayı Örnek Soruları

MEB LGS T.C İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Aralık Ayı Örnek Soruları
  4. B

Etkinlik 8.Sınıf Hukuk ve Adalet Eşleştirme Etkinliği

8.Sınıflar Seçmeli Hukuk ve Adalet dersi için Ders Kitabı sayfa 71-72'de yer alan Eşleştirme Etkinliğinin düzenlenmiş halidir. Yazılı sorusu olarakta kullanılabilir. Aşağıda verilen tanımların, tabloda verilen kavramlardan hangisi ile ilişkili olduğunu bulalım, daha sonra ifadelerin başında yer...
  5. B

Yazılı 8. Sınıf Hukuk ve Adalet Dersi 1. Dönem 1. Yazılı Soruları

8. Sınıflar Seçmeli Hukuk ve Adalet Dersi 1. Dönem 1. Yazılısı
  6. B

8. Sınıf Hukuk ve Adalet Dersi 1. Dönem 1. Yazılı HAZIRLIK Soruları

8. Sınıf Hukuk ve Adalet Dersi 1. Dönem 1. Yazılıya HAZIRLIK Soruları İnternet'teki sorulardan derlemedir.
  7. B

Liselerin Yüzdelik Dilimleri

Hocam Anadolu Liseleri içinde bir liste var mı elinizde? Olsa ne güzel olur :)) Teşekkürler.
  8. B

Yazılı 5. Sınıflar Halk Kültürü 2. Dönem 2. Yazılı

5. Sınıflar Halk Kültürü 2. Dönem 2. Yazılı 20 Test sorusu A ve B Grubu var. Cevap Anahtarı da ektedir.
  9. B

5. Sınıflar HALK KÜLTÜRÜ 2. Dönem 2. Yazılı Hazırlık Soruları (24 Soru)

5. Sınıflar Seçmeli HALK KÜLTÜRÜ Dersi için daha önce aşağıdaki linkte 57 soru göndermiştim. Şimdi 24 soru daha ekliyorum. Toplam 81 soru var. Bunların içinden 20 tanesini seçip yazılıda soracağım...
  10. B

Yazılı 5. Sınıf Seçmeli Halk Kültürü Dersi 2. Dönem 1. Yazılı

2018/2019 Eğitim Öğretim Yılı Yeni Müfredata uygun 5. Sınıflar Seçmeli Halk Kültürü Dersi 2. Dönem 1. Yazılı A ve B Grubu
  11. B

5. Sınıflar Seçmeli HALK KÜLTÜRÜ Dersi 2. Dönem 1. Yazılı Hazırlık Soruları (57 Soru)

Değerli arkadaşlar; 5. Sınıflar Seçmeli Halk Kültürü Dersi 2. Dönem 1. Yazılı Sınavı için çeşitli kaynaklardan derlediğim 57 adet test sorusu ektedir. Bu soruları öğrencilere fotokopi ile çoğaltıp vereceğim ve içlerinden 20 tanesini yazılı da soracağım. SORULARIN KAPSAMI : Geleneksel Çocuk...
  12. B

Kil Tabletten Akıllı Tablete

Hocam teşekkürler, elinize sağlık.
  13. B

Yazılı 5. Sınıflar Seçmeli Halk Kültürü 1. Dönem 2. Yazılı (20 Test Sorusu)

5. Sınıflar Seçmeli Halk Kültürü Dersi 1. Dönem 2. Yazılı (20 Test Sorusu) Yeni Müfredata uygun olarak hazırlanmıştır.
  14. B

Eskişehir MEB 8.Sınıf Yeterlilik Temelli Değerlendirme Sınavı

Eskişehir MEB 8.Sınıf Yeterlilik Temelli Değerlendirme Sınavı http://eskisehirodm.meb.gov.tr/www/8sinif-yeterlilik-temelli-degerlendirme/icerik/52 14.12.2018 tarihinde Eskişehir ilimizde 52 ortaokulun 8.sınıf düzeyinde Yeterlilik Temelli değerlendirme yapılmıştır. Soru kitapçıkları için...
  15. B

Ders Notu Geleneksel Çocuk Oyunları, Oyuncaklar, Bayramlarımız - 5. Sınıf Halk Kültürü Ders Notu

5. Sınıf Halk Kültürü Ders Notu; İnternet'ten derlenmiştir. ÖĞRENME ALANI : GÖSTERİ SANATLARI Geleneksel Çocuk Oyunları, Oyun Türleri, Oyunlarda verilebilecek cezalar, Oyuncaklar Hakkında Genel Bilgiler, Geleneksel Oyuncaklar, ÖĞRENME ALANI : TOPLUMSAL UYGULAMALAR Bayramlarımız; Milli...