Türk Bayrağı Ekran Koruyucu - Flag 3D Screensaver - Tam Sürüm (Full)

water angel

Üye
Üye

Program adı:Flag 3D Screensaver
Yapımcı:3Planesoft
Versiyon:1.0

İstenilen Kod :

Paul W. Shipman

Seri no: 00KARQK-14373VI-1MS6VTR-1AOJ16R-0G43OGL-1HYL3AK

Tavsiye Edilen Sisyem Gereksinimi :

P-III 800 Mhz veya üzeri işlemci
256 MB RAM (bellek)
64 MB Direct3D 8.0 uyumlu ekran kartı
10 MB boş disk alanı
DirectX 8.0 veya üzeri

http://hotfile.com/dl/110372523/62f5259/TRK_BAYRAI_EKRAN_KORUYUCU.rar.html

PROGRAMIN KURULUMUNUN RESİMLİ ANLATIMI

Programda var olan bayrakların dışında bayrak veya herhangi bir fotoğraf veya resim yükleyebilirsiniz yeterki boyutu ve dosya türü uygun olsun.Desteklediği dosya türleri "JPEG,BMP ve TGA"dır.Formatı uymayanları da format factory adlı programla değiştirebilirsiniz.Örnek olsun diye programda olmayan Azerbaycan bayrağını alıp programda uyguladım.İşte resimler

Bunu yapmak için iki bayrak resmini denedim önce birinciyi yani kırışık olanı denedim programdaki bayraklarda da ütü izi var gerçekçi olsun diye, bende başta öyle düşündüm.Gerçekçi olur dedim ama çok kırışık oldu ve bir bayrağın çok kırışık olması bayrağa saygısızlıktır.Örneğin denizciler teknelerinde kullandıkları bayrakları düzenli olarak değiştirirler çünkü rüzgar bayrakları tahrip eder.Çok kırışık, yıpranmış,yırtılmış,tahrip olmuş bayrağı kullanmak yasaktır ve cezası vardır bu yüzden bence ikincisi daha güzel oldu.Sizde başka ülkelerin veya başka birşeyi bayrak olarak kullanabilirsiniz.

İşte Fotoğrafı

NOT:programda olmayan bir fotoğraf veya resimi programda kullanmak istediğiniz süre boyunca bilgisayarınızdan silmemelisiniz yoksa o resim kaybolur onun yerine Birleşmiş Milletler'in bayrağı çıkar.(Örnek Azerbaycan Bayrağı)

furkankaya1995

Meşhur Osmanlı Arması
Üye
Türk Bayrağı Ekran Koruyucu - Flag 3D Screensaver - Tam Sürüm (Full)

Anlaşılan baya uğraşmışsınız..Fakat uğraştiginiza değmiş çok güzel olmuş..Teşekkürler emeginize saglık.