panaroma 1453 e gittiniz mi?

ozkanderya22

Çalışkan Üye
Üye
Web sitesi
kesansatranc.com

Öğretmenin herşeyi bilir zihniyetinden ne yazık ki kurtulamadık. dediğim iki müze hakkında biraz bilgi edinerek giderseniz daha rahat edersiniz. çünkü askeri müze tamamen tarih üzerine ve inanın etkilenmemek elde değil.. mehter takımı için ise diyecek kelime bulamıyorum. ben mehter marşlarını sevmeyen birisi olarak orada onları seyrettikten sonra fikrim değişti. askerde olduğum için fotoğraf makinem falan yoktu. beni en çok üzen de o olmuştu.. o muhteşem eserleri fotoğraflayamamak..

ALPEREN55

Üye
Üye

panorama 1453 e de mutlaka uğrayın hocam ben gittim gerçekten güzel ve etkileyici ...

kurabiye81

Aktif Üye
Üye

hocam askeri müzeyi mutlaka görmelisiniz burada açıklama isteyecek durum yok ancak gezi kısa sürüyor bende diğer arkadaşlarıma katılıyorum askeri müze gezilmeli orada rehber eşliğinde gezi düzenlniyor zaten ayrıca aynı müze içinde hem Çanakkale cephesini hemde İstanbul un fethini anlatan ayrı salonlar var birde güzel bi havada gelinecekse miniatürk ü tavsiye ederim :) şimdiden iyi geziler

hasan.yuce

izmirli hasan
Moderatör
Üye
evet ben 12 ocak perşembe günü çocukları götürcem

ozkanderya22

Çalışkan Üye
Üye
Web sitesi
kesansatranc.com

mesajları yazdıktan sonra gitme fırsatım oldu. kesinlikle gidilip görülmesi gereken bir yer. süper bir his veriyor. öğrencileri de bir o kadar etkiledi bizim yaptığımız gezide.