Bilim Sanat Merkezi

Bircan83

Yeni Üye
Üye
İyi günler arkadaşlar. Bilim Sanat Merkezi ne geçici görevle görevlendirildim. 5. ve 7. sınıf seviyesindeki çocuklarla ders yapacağız. Fakat meslekte 10. yılıma çalışmama rağmen bu benim bilim sanattaki ilk tecrübem ve ne yapacağımı pek bilemiyorum. Bu konuda bilim sanat merkezlerindeki öğrencilere yönelik müfredatla ilgili veya ilgisiz farklı sıra dışı etkinlikler arıyorum. Görüş ve önerilerinizi bekliyorum . Yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

zeki doğan

Çalışkan Üye
Üye
Web sitesi
sosyalciniz.net
Bilim Sanat Merkezi

Benim kızım da bu okullardan birini kazandı, fakat göndermedik...Bu tür yerlerde ne gibi etkinlikler yapılır bilemiyorum ama genellikle başarılı ve sıradışı öğrenciler bulacaksınız karşınızda...O nedenle hazırlıklı olmanızı öneririm :)

Bircan83

Yeni Üye
Üye
Bilim Sanat Merkezi

Bu tür yerlerde ne gibi etkinlikler yapılır bilemiyorum ama genellikle başarılı ve sıradışı öğrenciler bulacaksınız karşınızda...O nedenle hazırlıklı olmanızı öneririm
Hocam zaten çocukların hepsi birer cin. Ancak neler yapabilirim pek bir fikrim yok. Bu konuda (Farklı sıradışı etkinlikler konusunda) yardım istiyorum