Arama sonuçlarınız

1. M

2012-2013 SOS 5 1. DÖNEM 3. SINAV TEST CEVAP ANAHTARLI

2012-2013 SOS 5 1. DÖNEM 3. SINAV TEST CEVAP ANAHTARLI HOCAM FAVORİMSİNİZ EĞER BU İŞİ BU KADAR İYİ YAPIYORSANIZ MUKEMMEL BİR ÖĞRETMENSİNİZ TEBRİK EDERİM SAĞOLUN.
  2. M

VATANDAŞLIK DERSİ İŞLİYOR MUSUNUZ?

VATANDAŞLIK DERSİ İŞLİYOR MUSUNUZ? Sevgili arkadaşlar sosyal bilgiler dersleri çocukların sosyalleşmesini sağlıklı bireyler olabilmesini hedeflemektedir. Vatandaşlık dersleri de çocuklarımızın en çok ihtiyacı olan derstir. Her şeyi sbs ye bağlamamak lazım çocuklarımız toplumun gerçek birer...
  3. M

İlköğretim Kurumlar Yönetmeliği 47-b

b) Sınıf seviyesine göre yeterli başarıyı gösteremeyen öğrenciler için sınıf veya branş öğretmenleri, varsa okul rehber öğretmeni, okul yönetimi ve velilerle birlikte öğrenci, okul ve çevrenin durumuna göre alınacak tedbirler belirlenir. Gerektiğinde ilköğretim müfettişlerinin rehberliğinden de...
  4. M

Ondokuz Mayıs Sosyal Bilgiler Mezunları

Ondokuz Mayıs Sosyal Bilgiler Mezunları Erdalcım unuturmuyum seni msnı kaydettim kardeşim görüşmek üzre...
  5. M

Osmanlı Pdişahları ve Atatürk Kronolojisi

OSMANLI PADİŞAHLARI TANITIMI RESİM BİRAZ KÜÇÜLTTÜM İSTEYENE BEDAVA MAİL YOLLARIM hocam elinize sağlık teşekkürler...
  6. M

Hangi Anlatım Yöntemini Kullanıyorsunuz (anket)

Arkadaslar sosyal bilgiler dersi için bir yönteme bağlı kalmak imkansız -tabi sürekli anlatım yöntemi kullanılmıyorsa- bu yüzden en iyi yöntem konuya göre yöntemi değiştirmektir ayrıca yöntem diye yazdıklarınızın çoğu tekniktir. Saygılar.
  7. M

Ondokuz Mayıs Sosyal Bilgiler Mezunları

Ondokuz Mayıs Sosyal Bilgiler Mezunları ARKADAŞLAR 2006 MEZUNUYUM TEKİRDAĞDA GÖREV YAPIYORUM... FATİH ÜNLÜ