Arama sonuçlarınız

1. M

sunu izlemek mi hazırlamak mı

sunu izlemek mi hazırlamak mı Sunu hazırlamaları iyi oluyor.Zaman, zaman başka sitelerden alsalarda anlatmak için hazırlanıyorlar,değiştirmek için uğraşıyorlar, bu bile onları konuyla ilgilenmek zorunda bırakmış oluyor. Ben olumlu bir çalışma olarak değerlendiriyorum.
  2. M

1. ünite full konu anlatımı sunumu

1. ünite full konu anlatımı sunumu Yaşına göre iyi olmuş. İyi araştırma yapmışsın.
  3. M

En Son Hangi Kitabı Okudunuz?

En Son Hangi Kitabı Okudunuz? Abdülmecit Hıfzı Topuz Öğrencilere tavsiye edilebilir. Tanzimat ve yenilikler,sary yaşantısı akıcı bir dille anlatılmış.
  4. M

Sümerler Kavram Haritası

Çok güzel olmuş.Sosyal bilgileri sevdirmek için oyun halinde sunucam.
  5. M

Hoş Geldiniz Kendinizi tanıtır mısınız?

merhaba ben mürüvvet öğretmen 27 yıldır çok severek mesleğimi yapıyorum. Siteyi ziyaret ettikçe yenilikleri takip ediyorum ve çok beğeniyorum .Katılanların yeniarkadaşlar olduğunu görüyorum ama çok hevesli vegüzel çalışmalar yaratan kişilersiniz,mesleğinize duyduğunuz sevgi ve ilgini benim gibi...
  6. M

Sosyal Bilgiler Test Çözme Tekniği

Test çözme tekniği bilgileri çok güzeldi. Hazırlsyan arkadaş ellerine sağlık.
  7. M

Derslerim Nasıl Geçiyor?

Nasıl Anlatıyorsunuz?? 6.sınıf konularında ölçekler ve saat hesaplamalarına zaman ayırın,ben öyle yaptım, 7.sınıf konularında Osmanlının kuruluşuna yer verin.Yükselme dönemine kadar kısa notlar tutturun bu yıl soru çıktı. :D