Arama sonuçlarınız

1. P

Amasya Eğitim Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Mezunları Ve Öğrencileri Nerdesiniz?

Amasya Eğitim Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Mezunları Ve Öğrencileri Nerdesiniz? ben de 2003 mezunuyum faruk hoca, Asım hoca iyiydi bir de sanat tarihçisi vardı oda kafa dengi adamdı. felsefeci vardı o da iyiydi :) Turgut hoca fena sayılmazdı. selim hoca bizi en zor şartlara hazırlama...
  2. P

2012-2013 Sosyal Bilgiler 5 II.Dönem II. Yazılı-YEPYENİ

2012-2013 Sosyal Bilgiler 5 II.Dönem II. Yazılı-YEPYENİ Hocam yönetmelik konusunda haklısınız. Ben de geçmişte yönetmeliğe ygun hazırlıyordum yazılıları. ikinci dönem yazılılarında birinci dönemden soru sormuyordum. ancak teog da çocuklar birinci dönemin konularından da sorumlu olacaklar. bunu...
  3. P

2013-2014 Sivil Savunma Kulübü Yıllık Çalışma Planı ve Toplum Hizmeti Çalışmalar

2013-2014 Sivil Savunma Kulübü Yıllık Çalışma Planı ve Toplum Hizmeti Çalışmalar tüzük olayı kalktı diye biliyorum? Bir de artık kulüplerde başkan, başkan yardımcısı, sayman, sekreter gibi yetkilerin olmadığını sadece kulüp temsilcisinin olduğunu biliyordum yanlış mı biliyorum?
  4. P

2013-2014 Medya Okuryazarlığı Yıllık Planı

2013-2014 Medya Okuryazarlığı Yıllık Planı GÜ<EL HOCAM ELİNE SAĞLIK
  5. P

AVRUPA'DA YENİLİKLER (Coğrafi Keşifler,Rönasans ve Reform Har.)

AVRUPA'DA YENİLİKLER (Coğrafi Keşifler,Rönasans ve Reform Har.) erdoğan hocam arkadaşlar alınmasın ama haddim olmayaraktan söylüyorum bugüne kadar erkan hocamın paylaşımları dışınd gördüğüm en profesyonel çalışma olmuş elinize zihninie sağlık çok teşekkürler.
  6. P

Degisim ve Gelisim (Rönesans-Reform)

erkan hocam bir sosyal bilgiler öğretmeni olarak sana gıpta ile bakıyorum ve bugüne kadar yaptığın bütün paylaşımlar ve emeklerin için hem kendi adıma hem de öğrencilerim adına teşekkür ediyorum.
  7. P

Dünya Kağıt Üzerinde Haritalar

sanırım sunumdaki başlıklar ve başlıklarla ilgili deay içeren bilgiler karışmış
  8. P

Dünya Kağıt Üzerinde Haritalar

Dünya Kağıt Üzerinde Haritalar HOCAM slaytta bir yerde bilgi hatası var. küçük ölçekli haritalarda payda küçüktür demişsiniz tam teri olması gerekmez mi
  9. P

Amasya Genelgesi Madde Yorumlama Etkinlği

Amasya Genelgesi Madde Yorumlama Etkinlği elinize sağlık hocam...
  10. P

19 Ve 20 Yy Osmanlı Devleti

19 Ve 20 Yy Osmanlı Devleti Teşekkür Ederim..