Arama sonuçlarınız

1. S

EDİRNE-SAMSUN BECAYİŞ

Arkadaşlar MEB bu sene becayişi tekrar gündemine almış sanırım. Bu fırsatı değerlendirmek isteyen var mı? Ben Sosyal bilgiler öğretmeniyim Samsuna yerleşmek istiyorum. EDİRNE merkezde iyi bir okulda çalışıyorum. Düşünen varsa tel:05055842825
  2. S

EDİRNE - SAMSUN BECAYİŞ

Arkadaşlar MEB bu sene becayişi tekrar gündemine almış sanırım. Bu fırsatı değerlendirmek isteyen var mı? Ben Sosyal bilgiler öğretmeniyim Samsuna yerleşmek istiyorum. EDİRNE merkezde iyi bir okulda çalışıyorum. Düşünen varsa tel:05055842825
  3. S

edirne - samsun becayiş

Arkadaşlar MEB bu sene becayişi tekrar gündemine almış sanırım. Bu fırsatı değerlendirmek isteyen var mı? Ben Sosyal bilgiler öğretmeniyim Samsuna yerleşmek istiyorum. EDİRNE merkezde iyi bir okulda çalışıyorum. Düşünen varsa tel:05055842825...
  4. S

8. Sınıf EBA Tüm konular

Daha önce gönderdim ama bulamayanlar için tekrar
  5. S

7. SINIF EBA TABLO TÜM KONULAR

6. S

8. Sınıf EBA Tüm konular

7. S

ARAKADAŞLAR 7.SINIF EBA TÜM KONULAR

8. S

EBA 8.sınıf

Umarım Yardımcı olur.
  9. S

EBA 7. Sınıf TABLO

Umarım Yardımcı olur.
  10. S

yardım!Öğrenci meclisi

Öğrenci meclisi için başkanlık sloganları lazım.paylaşımlarınızı bekliyorum.
  11. S

6. sınıf müfredatında değişiklikler DİKKAT!

Yahu bu nasıl birşeydir arkadaşlar.Meb kafasına göre hiç bildirim yapmadan müfredatla oynuyor.MEB in yeni 6.sınıf kitabında Bilimsel araştırma konusu Atatürk ve iletişim konusu ile birleştirilmiş.Ne alaka ya anlamadım.Başka değişiklik varmı acaba.Görücez bakalım.neler görücez.???
  12. S

Seyyahların Gözünden Osmanlı Devleti Sunusu Lazım Acil

SEYYAHLARIN GÖZÜNDEN OSMANLI DEVLETİ SUNUSU LAZIM ACİL