Arama sonuçlarınız

1. S

seneye teog sınavında inkılap tarihi kalkacak mı ?

kalkacağına yönelik haber çıkmıştı yeni gelişme var mı arkadaşlar ?
  2. S

2013 yaz seminerleri uzaktan eğitim şekilde olacak mı?

geçen sene uzaktan eğitim şeklinde olmuştu bu sene uygulama nasıl olacak bilgisi olan var mı ?
  3. S

hepimizin dünyası konu özeti

faydalı olması dileğimle
  4. S

30 saat haricinde zorla bir saat rehberlik verilir mi?

fillen 30 saat derse giriyorum 1 saatte rehberlik verdiler istemediğim halde ne yapmalıyım arkadaşlar müdür böyle bir uygulama yapabilir mi?
  5. S

Gerçekleşen Düşler kısa ve öz ders notu

faydalı olması dileğimle
  6. S

kürtçenin seçmeli dil olması hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın yeni eğitim-öğretim yılında Kürtçe'nin seçmeli ders olarak okutulmaya başlanacağını duyurmasıyla ilgili detaylar ortaya çıkmaya başladı. Erdoğan, Çin dönüşü yaptığı açıklamada, 'Kürtçe ve Osmanlıca'nın seçmeli olarak yeni eğitim sisteminde okutulmaya...
  7. S

8. SINIF İNKILAP TARİHİ TÜM ÜNİTELER DERS NOTLARI

sitedeki bazı notlardan derlediğim bir çalışma emeği geçen arkadaşlarıma teşekkür ederim.Faydalı olması dileğimle...
  8. S

7. SINIF SOSYAL BİLGİLER TÜM ÜNİTELER DERS NOTLARI

sitedeki bazı notlardan derlediğim bir çalışma emeği geçen arkadaşlarıma teşekkür ederim.Faydalı olması dileğimle...
  9. S

Sosyal 6 Tüm ünite ders notları

10. S

sbs'de sosyal bilgiler dersinde başarılı olmak için yapılacak çalışmalar

sbs'de sosyal bilgiler dersinde başarılı olmak için yapılacak çalışmalarla ilgili bir acil sunuya ihtiyacım var seminer konum.Sunusu olan varsa gönderebilir mi teşekkürler
  11. S

flash bellekteki tüm dosyalarım silindi nasıl geri getirebirilim?

flash bellekteki dosyalar nasıl silindi bilmiyorum silinmiş bunları geri getirmem mümkün mü
  12. S

Halk Kültürü Ders Notları Olan Var Mı?

bu derse ilk kez gireceğim ders notları varsa gönderirseniz sevinirm