Arama sonuçlarınız

1. J

Haklarımızı Bilelim Ders Notu

dosya yok hocam.
  2. J

MEB Örnek sorular denemeleri 1-2

MEB tarafından hazırlanan örnek sorulardır. bazı soruları çıkardım. Ekim ayı ile Nisan ayı arasında 15 sorudan oluşan iki adet denemedir.
  3. J

Maden haritaları

Emeğinize sağlık hocam, teşekkürler...
  4. J

Eggspert- Samsun'a çıkıştan BMM 'nin açılışına kadar soru-cevap

1 saat içerisinde kurs için hazırladım, hatalar olabilir bu yüzden; affola. 2 bölümden oluşmaktadır. 2 slaytta da karışık sorular yer almaktadır. 1. slaytta 40 soru 2. slaytta 30 soru bulunmaktadır. Faydalı olduysak ne mutlu...
  5. J

Sunu 7.Sınıf: Beylikten Cihan Devletine Sunusu

hocam bende de bozuk diyor. rarsız şekilde yükleyebilir misiniz?
  6. J

5.SINIF BİLİM, TEKNOLOJİ VE TOPLUM ÜNİTESİ ÜNİTE DEĞERLENDİRME SINAVI

emeğine sağlık hocam, özveriyle yaptığınız çalışmalardan dolayı teşekkürler...
  7. J

İnsanlar, yerler ve Çevreler Konu Özeti (Tüm Ünite-Bol Görselli)

Hocam, gayet güzel. Görselli ve renkli olması öğrenciler açısından da cezbedici olacaktır. Emeğinize sağlık.
  8. J

Sunu Olaylar ve sonuçları slaytı yenilendi.

hocam, kaç yerden denedim; farklı tarayıcılardan da baktım ama bu sunu inse bile açılmıyor, rar da sıkıntı var. diğer sunularınızda sorun yok. Teşekkürler emeğinize sağlık.
  9. J

Sunu Olaylar ve sonuçları slaytı yenilendi.

hocam, kaç yerden denedim; farklı tarayıcılardan da baktım ama bu sunu inmiyor, diğer sunularınızda sorun yok. Teşekkürler emeğinize sağlık
  10. J

Düşünme Eğitimi 2. dönem 1. yazılı

9 adet yoruma dayalı sorudan oluşmaktadır. Müfredat dışı oldu ama, öğrenciler beğendi.
  11. J

TEOG-2 Deneme Sınavı - 6

Hocam emeğinize sağlık, sorularınız gayet güzel. Ben sadece şu konulara değineceğim: kaçıncı deneme olacağını da yazarsanız daha iyi olur. Bir de kutucukların içleri koyu olunca fotokopi de öğrenciler zorlanıyor okurken. Teşekkürler...
  12. J

TEOG-2 Deneme Sınavı - 6

Hocam emeğinize sağlık, sorularınız gayet güzel. Ben sadece şu konulara değineceğim: kaçıncı deneme olacağını da yazarsanız daha iyi olur. Bir de kutucukların içleri koyu olunca fotokopi de öğrenciler zorlanıyor okurken. Teşekkürler...
  13. J

Bölgelerimiz ve Yerşekilleri

EMEĞİNE SAĞLIK HOCAM. HER ZAMANKİ GİBİ ÇOK GÜZEL
  14. J

6. sınıf-Ülkemizin Kaynakları. Tam sayfa Bulmaca ( Cevap anahtarlı) güncellendi.

Ufak tefek eksiklikleri de giderilerek hazır hale geldi.
  15. J

TÜRKİYE'DE TARIM ÜRÜNLERİ/Haritalı Etkinlik - ERDOĞAN GÜL

Hocam , yine beni şaşırtmadınız; Birbirinden kaliteli çalışmalarınızı bizlerden esirgemeyin. Emeğinize sağlık...
  16. J

6. sınıf-Ülkemizin Kaynakları. Tam sayfa Bulmaca ( Cevap anahtarlı) güncellendi.

6. sınıf - Ülkemizin Kaynakları. Tam sayfa Bulmaca ( Cevap anahtarlı) e bunun cevap anahtarları indirdiğin sayfanın altında.
  17. J

Medya Okuryazarlığı Dersi Eğitimi (Uzaktan Eğitim)

bu sertifika ne işe yarayacak?
  18. J

Dünyadaki nüfus dağılışı etkinlik

Dünya haritası bir hocamıza ait olup; değiştirilerek hazırlanmıştır.