Arama sonuçlarınız

1. E

2019-2020 Eğitim Öğretim Yılından İtibaren Kaldırılan Uygulamalar

erkan isanmaz hocam net bir açıklama yaparmısıniz. Teşekkür ederim.
  2. E

2019-2020 Eğitim Öğretim Yılından İtibaren Kaldırılan Uygulamalar

okul başkanı seçimide kalkmış görünüyor, ancak facebook da yorumlarda seçim var yazılmış bilgi verirmisiniz.
  3. E

6. Sınıf MEB Kazanım Testi 10 Üretim, Dağıtım ve Tüketim 1

Nüfus artışı ile birlikte kişi başına düşen temiz su ihtiyacı artmaktadır. Bu nedenle temiz su tüketirken dikkat edilmeli, su olabildiğince tasarruflu kullanılmalıdır. Buna göre aşağıdakilerden hangisi su kaynaklarında tasarruf tedbirlerinden biri değildir? A) Bulaşıkları elde yıkamak B)...
  4. E

7.sınıf yaprak testi

7.sınıf yaprak testi hocam teşekkürler elinize sağlık 6.sınıf sosyal bilgiler yaprak testinin cevabını yayınlayabilirmisiniz? teşekkürler
  5. E

bu sorunun cevabı nedir?

bu sorunun cevabı nedir? değerli hocalarım cevabını söylermisiniz?
  6. E

bu sorunun cevabı nedir?

Ülkemizdeki sanayi kuruluşlarına baktığımızda çoğunun hammaddesinin tarıma dayalı olduğu görülür. Bunun temel sebebi aşağıdakilerden hangisidir? A)Bu alanda iş gücünün fazla olması B)Devletin bu kuruluşları desteklemesi C)Tarıma dayalı üretimin fazla olması D)Bu sektörün...
  7. E

sorunun cevabı nedir?

sorunun cevabı nedir? sorunun cevabı acil olarak lazım lütfen cevaplarmısınız?
  8. E

sorunun cevabı nedir?

1-. Aşağıdakilerden hangisi, teknolojik gelişmelerin olumsuzluklarındandır? A) Hayatını kolaylaştırmasının yanında, insanı tembelliğe yöneltmesi B) Teknolojik gelişmelerin doğada oluşturduğu değişim C) Sanayi çağının başlaması ile bilgisayar ve İnternetin ortaya çıkması D) Telefonun icadı ile...
  9. E

2012-2013 5. SINIF 1. DÖNEM 2. YAZILIM

Hocam emeğinize sağlık çok güzel hazırlamışsınız. Teşekkürler.