Arama sonuçlarınız

1. 4

Bakmadan Geçme Anadolu Uygarlıkları

nasıl açamadın üstüne tıkla indirilmesini bekle sonra birlikta aç de slyatı gör slaytta sorun yok
  2. 4

En Çok İthalat Yaptığımız Ülkeler

azerbeycandan petrol alıyoruzda burda en fazla hangi ülkelerden hammadde aldığımız var
  3. 4

Üretim, Dağıtım Tüketim

bilgiler için teşekkürler
  4. 4

6.sınıf İklim Sunuları

haklısın
  5. 4

Dünyanın Neresindeyiz

hocam bu 40 mb nasıl indirelim bilgisayar indirmez ki
  6. 4

4.Sınıf Değerlendirme Soruları

(sınıf öğretmeni)anneme yardımcı oalbileceğini düşündüğüm için microosfta kopyaladım teşekkürler
  7. 4

Tarih Çağları

beğenmediysne kendin yap kısa tanım öz napalın yani bildiğimi yzdım hazıra konmadım dsenin gibiler gibi
  8. 4

Gazneliler

balbal yapıtları oalbilri internetten bak ipek yolunda türkler ünitesinde vardı tarihi eser orhun yazıtlarını araştırsan iyiy olur
  9. 4

Hangi Konu Daha İyi

herkezin düşüncesi farklı olabilir.
  10. 4

Hayvanlar İle İlgili Ders Notu

Kümes Hayvancılığı =Tavuk =Ördek =Hindi =Kaz Hayvancılık =================================Büyük baş Hayvancılık =Sığır...
  11. 4

Soyadı Kanunu Sunusu

haklısın hep aynı sözleri söylüyorun kopyala yapıştır yapmıyorsundur umarım slaytlarada bakıyorsun demi fazla mesajın olunca birşey olurmuyor biliyorsundur
  12. 4

Son Kale Çanakkale

çok fazla dosya var bunları indirirsem bizim kota baya bir aşar kendisini indiremiyorum ama bilgi için sağol
  13. 4

Bakmadan Geçme Anadolu Uygarlıkları

teşekür edenlerden ve slaytımı indirenlerdende böyle alışmalaar bekleriz slayt hazırlayamıyorsanızkaynak site tavsiye debilirsiniz derst notları verebilrisiniz etkinlik hazırlayabilrin bir çok seçenek var yani kısacası sizden daha iyilerini bekleriz diyorum :)
  14. 4

Demokrasinin Serüveni-alper

hep güzel teşeklür demekle olmuyo demi biraz izde hazırlayın ;)
  15. 4

Çin Seddi

hepside birbirnden güzel ama en güzeli birincisiydi yung teyze ile başlayan
  16. 4

İhracat Ve İthalat Kısa Tanım

İhracat=Bir malın yabancı ülkelere para karşılığı yapılan satıştır. İthalar=Yurtdışında üretilmiş malların ülkemizdeki alıcılar tarafından satın alınmasıdır.
  17. 4

Madenlerimiz Nerde Çıkarılıyor

Demir=Malatya ve Sİvas Bakır=Artvin, Elazığ ve Kastamonu Krom=Muğla, Elazığ, Bursa ve Eskişehir Bor=Eskişehir,Kütahya,Balıkesir ve Bursa Boksit=Konya, Muğla ve Antalya Mermer=Muğla, Denizli, Bilecik ve Balıkesir Cıva=İzmir ve Konya Kükürt=Isparta Tuz=Çankrı, Sivas ve Erzurum
  18. 4

Hayvancılık

Kümes Hayvancılığı = = = = Hayvancılık =================================Büyük baş Hayvancılık =...
  19. 4

İpek Yolu'nda Türkler Etkinlik

öğretmenden yardım al bizden yardım isteyeceğine çünkü biz talimat verebilriz o canlı vanlı gösteriri yaptığını