Arama sonuçlarınız

1. C

Yardım Başka okulda ders saati tamamlama isteğe bağlı mı?

Merhabalar konu hakkında bilgisi olan veya tecrübesi olan varsa yardımci olursa cok sevinirim. Okulum köy okulu ders saatim de 11 saat. Geçen sene bana sormadan başka bir okula gorevlendirme yapildi. Müdür benimle ilgisi yok diye yemin etti. Benim okuluma da 3 tane ücretli atandi. 2. Dönem cok...
  2. C

7. Sınıf İletişim Karagöz ve Hacivat Video

İletişim bir sanattır, konusu ile ilgili olarak olumsuz iletişime örnek olması amacıyla kullanılabilecek 5 dakikalık bir videodur. mp4 uzantılı.
  3. C

5. Sınıflar için Uyum Programının Planı?

Merhaba Hocalarım, Bu yıl 5. Sınıflar için bir haftalık bir uyum programı hazırlamamızın istendiğine dair yazıyı bugün okuduk. İlk kez olacağı için bir örneğini bulamadım açıkçası. Ben MEB Temel Eğitim sitesinden Okul Öncesi için hazırlanmış bir örnek buldum ekte yüklüyorum. Eğer 5. Sınıflar...
  4. C

Dezavantajlı Çocukların Eğitim Hakları-

Dezavantajlı Çocukların Eğitim Hakları-
  5. C

İdeal Öğretmen ve Öğrenci Rehberlik Çalışması

İdeal Öğretmen ve Öğrenci Rehberlik Çalışması
  6. C

Bilişim ve İnternet Kulübü ile ilgili evrakı olan var mı?

Bu kulüp bizim okulda bu yıl ilk kez açılıyor ve ben de ilk kez danışmanı oldum. Google da biraz araştırdım ama güvenilir bir kayda ulaşamadım. Meb mevzuatta da çıkmıyor. Bilişim ve İnternet Kulübü yıllık plan ve varsa ilgili yönetmelik vs belgesi olan varsa ve paylaşırsa çok sevinirim. Herkese...