Arama sonuçlarınız

1. S

Tarih Tamamı Özet Tablo ( Süper )

Tarih Tamamı Özet Tablo ( Süper ) Allah razı olsun. emeğinize sağlık süper olmuş...
  2. S

Kimler Geldi Kimler Geçti: Mezopotamya Medeniyetleri

Kimler Geldi Kimler Geçti: Mezopotamya Medeniyetleri ERKAN HOCAM BÜTÜN SUNULARINIZ HARİKA. EMEĞİNİZE SAĞLIK.
  3. S

TC İnk. Ta. 2-3. Ünite Etkinlik

TC İnk. Ta. 2-3. Ünite Etkinlik emeğinize sağlık, çok teşekkür ederim
  4. S

Folyolar (77 Harita)

Folyolar (77 Harita) çok teşekkürler...
  5. S

2.Dünya Savaşı Sunusu Kpasamlı ve Görsel Ağırlıklı

2.Dünya Savaşı Sunusu Kpasamlı ve Görsel Ağırlıklı emeğine sağlık öncelikle. sunulur kısa ve net olduğunda bol fotoğraflarla desteklendiğide daha anlaşılır olur. bu sunu daha kitabi sıkıcı olmuş:(
  6. S

Çanakkale Savaşının Tarhimizdeki Yeri ve Önemi

Çanakkale Savaşının Tarhimizdeki Yeri ve Önemi amin.ağzına sağlık
  7. S

Bilim ,Teknoloji ve Zaman (7.Sınıf)

Bilim ,Teknoloji ve Zaman (7.Sınıf) teşekkür ederim emeğinize sağlık
  8. S

Uygulamalı Derslerimden-1

Uygulamalı Derslerimden-1 siz yeterki imkansızlıklar içinde bile birşeyler yapmaya çalışın. öğrencilerimize kötü örnek:)) öğrenci: ama öğretmenim ayşe ile alinin evinde bilgisayar var tabi yaparlar araştırma ödevini ama bizim yokki diyen bir öğrenciye ne dersiniz? internet kafe var...
  9. S

Uygulamalı Derslerimden-1

Uygulamalı Derslerimden-1 arkadaşlar illaki sınıfı kullanıcaz diye birşey yokki. öğretmenler odanız müsaitse izin alabilir, fen laboratuvarını ya da u şeklinde olan bir sınıfı kullanabilirsiniz.
  10. S

Türkiyede Yetiştirilen Tarım Ürünleri(haritalı)

Türkiyede Yetiştirilen Tarım Ürünleri(haritalı) SÜPER ÇOK TEŞEKKÜRLER GÖRSEL OLARAK FAYDALI OLACAK
  11. S

Merhaba NEF liler buraya

Merhaba NEF liler buraya bende 2005 nef sosyalbilgiler mezunuyum:))söylediğiniz bütün hocaları özledim..
  12. S

Kuruluş-2 ( Osmanlı Devleti'nin Kuruluş Dönemi ) / Konu Anlatım ve Soru Sunusu

Kuruluş-2 ( Osmanlı Devleti'nin Kuruluş Dönemi ) / Konu Anlatım ve Soru Sunusu çoooook güzel emeğinize sağlık
  13. S

Kimler Geldi Kimler Geçti: Anadolu Medeniyetleri

Kimler Geldi Kimler Geçti: Anadolu Medeniyetleri gerçekten mükemmel, öğrencilerime anlatırken resim bulmakta zorlanıyordum. kafalarında somut bişey oluşmuyordu. şimdi giderilecek bu sorun. teşekkür ederiz
  14. S

Genelge Ve Kongreler İle İlgili Bir Tablo Çalışması

Genelge Ve Kongreler İle İlgili Bir Tablo Çalışması çok yararlı bi tablo olmuş izninizle çoğaltıp öğrencilerime dağıtacağım..
  15. S

okul meclisi rehberöğretmenliği

okul meclisi rehberöğretmenliği geçen senede olduğu gibi bu senede rehber öğretmen seçildim. önce sınıf temsilcisi seçtik. 1.sınıflar hariç. tabi seçim kurulu 2-3 öğretmen seçtik. haftaya okul başkanı seçimi için sandığa gideceğiz.
  16. S

Atatürk ve İletişim

Atatürk ve İletişim gerçekten güzel çalışmalrınız var teşekkür ediyorum.
  17. S

Sene Sonu Zümre Toplantısı

Sene Sonu Zümre Toplantısı emeğinize sağlık...
  18. S

Atatürkçülük Konu Kavrama Soruları(eşleştirme,boşluk Doldurma..)

Atatürkçülük Konu Kavrama Soruları(eşleştirme,boşluk Doldurma..) :)
  19. S

Ünitenin Tamamıyla İlgili Bir Sunu

Ünitenin Tamamıyla İlgili Bir Sunu gerçekten çok güzel
  20. S

İnkılaplar Konu Testi

İnkılaplar Konu Testi Teşekkür Ederim