Arama sonuçlarınız

1. R

YENİ-2023-2024 Yılı-5. Sınıf-1. Ünite: Biz ve Değerlerimiz Toplu İOKBS Çıkmış Sorular

Allah razı olsun hocam. Ellerin dert görmesin inşallah. Tam aradığım gibi olmuş.
  2. R

Osmanlı Devleti Kuruluş Dönemi / Erdoğan Gül - Metin Kuzgun

Osmanlı Devleti Kuruluş Dönemi / Erdoğan Gül - Metin Kuzgun Hocam link kırılmış ilgilenirseniz sevinirim.
  3. R

Anadolu Selçuklu Devleti Tarihi / Sosyalbilgievi

Anadolu Selçuklu Devleti Tarihi / Sosyalbilgievi Hocam link kırılmış ilgilenirseniz sevinirim.
  4. R

Osmanlı Devleti Kuruluş Dönemi-2 / Sosyalbilgievi

Osmanlı Devleti Kuruluş Dönemi-2 / Sosyalbilgievi Hocam link kırılmış ilgilenirseniz sevinirim.
  5. R

Osmanlı Devleti 18.yüzyıl Islahatları-1 / Sosyalbilgievi

Osmanlı Devleti 18.yüzyıl Islahatları-1 / Sosyalbilgievi Hocam link kırılmış ilgilenirseniz sevinirim.
  6. R

Osmanlı Devleti Kuruluş Dönemi-3 / Sosyalbilgievi

Osmanlı Devleti Kuruluş Dönemi-3 / Sosyalbilgievi Hocam link kırılmış ilgilenirseniz sevinirim.
  7. R

Türk Tarihinde Yolculuk Ünitesi Sonuna Kadar Ders Notları

Türk Tarihinde Yolculuk Ünitesi Sonuna Kadar Ders Notları Hocam eline emeğine sağlık gördüğüm en iyi ders notu diyebilirim. Diğer sınıfların notları varsa mutlaka edinmek isterdim. Not tutturmak çok zor olunca bu notlar ilaç gibi geliyor bizlere...
  8. R

İngilizce Türkçe

İngilizce Türkçe Çeviri Programı-yazın Çevirsin-piyasada 499 Ytl Umut Hocam linki yenileyebilirsen beni çok ihya edersin. Ne zamandır arayıp da bulamadığım program tesadüf eseri karşıma çıkmışken indirebilsem çok iyi olur.
  9. R

Atatürk'ün Fikir Sofrası Belgeseli DvBRip XviD zalatar-CeLL

Atatürk'ün Fikir Sofrası Belgeseli DvBRip XviD zalatar-CeLL Sayın Hocam link yine bozulmuş. İlgilenirsen sevinirim.
  10. R

Osmanlı Padişahları (tablo)

Osmanlı Padişahları (tablo) Hocam teşekkür ediyorum. Word dosyası şeklinde yapmanızı ben de isterdim. İnsanlık hali olabilecek hataları düzeltmek içindir bu isteğim. Yoksa ki çalışmanızın üzerine kendi adımı yazıp öğrencilerim karşısında böbürlenmek değildir. Sizlerin isimlerinize derslerde...
  11. R

Merhaba NEF liler buraya

Merhaba NEF liler buraya Merhaba ben Ferdi. Necatibey Eğitim Fakültesi 2011 mezunuyum. Zonguldak'ta vekil öğretmenlik yapmaktayım. Tüm NEF'li meslektaşlarıma selamlarımı sunuyorum.
  12. R

İl ve İlçe Arşivi Rehber Programı

Hocam link kırık. tekrar yüklerseniz çok sevinirim. oldukça güzel bir programa benziyor.
  13. R

Askeri Tarih Araştırma Dergisi.pdf

Askeri Tarih Araştırma Dergisi.pdf hocam linki göremedim...