Arama sonuçlarınız

1. A

Akıllı Tahta ve Bilgisayar İçin Sosya Bilgiler Harita Uygulaması

Akıllı Tahta ve Bilgisayar İçin Sosya Bilgiler Harita Uygulaması Teşekkürler hocam.Emeğinize sağlık
  2. A

29 11 2015 Tarihi İtibari İle Hangi Konulardasınız?

29 11 2015 Tarihi İtibari İle Hangi Konulardasınız? 5.sınıflarda Atatürk ilkeleri 6.sınıflarda Türkiye'nin iklimi
  3. A

zeka oyunları etkinlikleri indirme sitesi

zeka oyunları etkinlikleri indirme sitesi Çok teşekkürler
  4. A

sorunun cevabı hakkında yardımcı olurmusunuz bana göre D şıkkı

Cumhuriyetin kuruluşunun 10. yıldönümünde ülkemizin çeşitli şehirlerine Yurt Gezileri adı altında ressamlar gönderilmiştir.Bu ressamların yapmış olduğu eserler Ankara'da Kurtuluş Savaşı ve Atatürk Devrimleri konulu resim sergisinde sergilenmiştir.Bu serginin ; I.Atatürk inkılaplarının uygarlık...
  5. A

5. Sınıf Sosyal Bilgiler Ders Kitabı

5. Sınıf Sosyal Bilgiler Ders Kitabı Bursa Pasifik
  6. A

Ders Saatleri !!!ÖNEMLİDİR!!! DİKKATİNİZE

Ders Saatleri !!!ÖNEMLİDİR!!! DİKKATİNİZE GÖNDERDİM HOCAM :TEŞEKKÜRLER..... Başvurunuz sisteme güvenle kaydedilmiştir. Başvurunuzun durumunu; www.meb.gov.tr adresinden başvuru numarası ile takip edebilirsiniz. BAŞVURU NO : 711281 (Başvuru numaranızı not alınız.)
  7. A

Merhaba NEF liler buraya

merhaba ben 1988 Coğrafya Bölümü mezunuyum.Şimdi Bursa'da öğretmenlik yapıyorum.Tüm öğretmen arkadaşlarıma başarılı bir yıl diliyorum.
  8. A

Merhaba NEF liler buraya

merhaba 1988 mezunuyum.Coğrafya bölümünden .Arkadaşlarımın birçoğu farklı yerlerde görev yaptıkları için iletişimimiz koptu.İnşallah buradan haberleşiriz.