Arama sonuçlarınız

1. Z

Cami'de Cep Telefonuyla İlgili Uyarı...

Bu resime bayılmıştım!...Çok zekice
  2. Z

12 Mart İstiklal Marşı'nın Kabulü Ve 18 Mart Çanakkale Şehitleri Anma Programı

Teşekkürler! Çanakkale Şehitlerini anma programı hızır gibi yetişti.
  3. Z

CEPHEDEN MEKTUPLAR

Sözün bittiği yer....Ruhları şad olsun.
  4. Z

İstiklal Marşı

İstiklal Marşı'nın Kabulü Tören Programı :) Benim de hazırladığım programa bir bakın...
  5. Z

İstiklal Marşı

İstiklal Marşı'mız İle Birlikte Yarışmaya Katılan Marşlardan Örnekler Lazım Türk'ün evvelce büyük bir pederi Çekti sancağı hilâl-i sehari Kanımızla boyadık bahr ü berri Böyle aldık bu güzel ülkeleri İleri, arş ileri, arş ileri Geri kalsın vatanın kahpeleri Seni ihya için ey nâmı...
  6. Z

İstiklal Marşı

İstiklal Marşı'mız İle Birlikte Yarışmaya Katılan Marşlardan Örnekler Lazım Millet aşkı, din aşkı, vatan aşkı uyansın Yurdumuza göz dikenler al kanlara boyansın Ya ben ya onlar diyen silâhına dayansın Türk oğludur bu millet Türk'ündür bu memleket Türk oğludur bu millet Türk'ündür...
  7. Z

İstiklal Marşı

İstiklal Marşı'mız İle Birlikte Yarışmaya Katılan Marşlardan Örnekler Lazım Göz yaşına veda et Ey güzel Anadolu! Hakkını korur elbet Türk'ün bükülmez kolu Cenk ederiz genç, koca Bugün değil, yarın da Yadımız ağladıkça İzmir ezanlarında. Hak yolunda kan olur, Dünyalara...
  8. Z

İstiklal Marşı

İstiklal Marşı'mız İle Birlikte Yarışmaya Katılan Marşlardan Örnekler Lazım Ey Müslüman, ey Türk oğlu Açıldı istiklâl yolu Benim bu son günlerimdir, Diyor bize Anadolu. Çek sancağı Türk ordusu Olmaz Türk'ün can korkusu Esarete dayanır mı Türk vatanı, Türk namusu? Bu son...
  9. Z

İstiklal Marşı

İstiklal Marşı'mız İle Birlikte Yarışmaya Katılan Marşlardan Örnekler Lazım Altı bin yıl efendilik yaptın, "Kahraman Türk" idi cihanda adın. Bir ateşten siperdin İslam'a Sönmeyen bir güneş gibi yaşadın. Ey büyük ünlü milletim ileri! Hasmına çiğnetme koş bu şanlı yeri! Düşmanın bir...
  10. Z

İstiklal Marşı

İstiklal Marşı'mız İle Birlikte Yarışmaya Katılan Marşlardan Örnekler Lazım Yıllarca altı cephede ateşle kanlara; Türk'ün hilâl-ü dinine düşman olanlara; Ceddin o; Yıldırım gibi saldın zaman zaman Yüksek başın eğilmedi bir art cihanlara Ey kahramanlar ordusu, ey yıldırım-Şitab...
  11. Z

İstiklal Marşı

İstiklal Marşı'nın Kabulü Tören Programı 12 mart İstiklal Marşı2mızın kabülü ile ilgili tören programı.
  12. Z

2008'in En Güzel Uzay Görüntüleri!

Astronotlar NASA’nın Hubble uzay teleskopu tarafından çekilen en güzel kareleri seçti. Bu sıralama şimdiye kadar çekilen en büyüleyici fotoğrafların biraraya geldiği albüm niteliğinde. İşte Uzay'ın derinliklerinden bilinmeyenler...