Arama sonuçlarınız

1. byaxi

Mondros Ateşkes Antlaşması

T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük- 2.Ünite Mondros Ateşkes Antlaşması- Paris Barış Konferansı ve İlk işgaller İnkılap Tarihi dersinde yardımcı olmasını umuyorum. Arkadaşlar dönemin başından başlayarak konu anlatımlarını LGS'ye hazırlanacak öğrenciler için video haline getirdim. Konular...
  2. byaxi

I. Dünya Savaşı ve Osmanlı Devleti

I. Dünya Savaşı ve Osmanlı Devleti'nin Savaştığı Cepheler konusunun video sunusunu hazırladım. Eleştirilerinizi, görüş ve önerilerinizi yazarsanız memnun olurum. Öğrencilerinize izletebileceğiniz videolarımız öğrencileri sıkmayacak şekilde kısa ve zengin görsellerle desteklemeye çalıştım...
  3. byaxi

I. Dünya Savaşı ve Osmanlı Devleti'nin Savaştığı Cepheler Video Sunusu

I. Dünya Savaşı ve Osmanlı Devleti'nin Savaştığı Cepheler konusunun video sunusunu hazırladım. Eleştirilerinizi, görüş ve önerilerinizi yazarsanız memnun olurum. Öğrencilerinize izletebileceğiniz videolarımız öğrencileri sıkmayacak şekilde kısa ve zengin görsellerle desteklemeye çalıştım...
  4. byaxi

I. Dünya Savaşının Nedenleri

Merhaba değerli hocalarım. Tüm üniteyi bu şekilde animasyonlu anlatmayı düşünüyorum. Sizinde fikir ve önerilerinizi duymaktan onu duyarım. Teşekkürler. https://www.youtube.com/watch?v=OCzHJmnrZco
  5. byaxi

1. Dünya Savaşına yol açan gelişmeler ve Savaşın Nedenleri

T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük dersi 2. Ünite 1. Konu 1. Dünya Savaşına yol açan gelişmeler ve nedenleri Arkadaşlar dönemin başından başlayarak konu anlatımlarını LGS'ye hazırlanacak öğrenciler için video haline getirdim. Konular mümkün olduğunca basit ve anlaşılır bir şekilde anlatmaya...
  6. byaxi

Mustafa Kemal'in Çocukluğu ve Eğitim Hayatı

T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük dersi 1. Ünite 2. Konu Mustafa Kemal'in Eğitim Hayatı Arkadaşlar dönemin başından başlayarak konu anlatımlarını LGS'ye hazırlanacak öğrenciler için video haline getirdim. Konular mümkün olduğunca basit ve anlaşılır bir şekilde anlatmaya çalıştım. Çocukların...
  7. byaxi

Mustafa Kemal'in Çocukluğu ve Eğitim Hayatı

T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük dersi 1. Ünite 2. Konu Mustafa Kemal'in Eğitim Hayatı Arkadaşlar dönemin başından başlayarak konu anlatımlarını LGS'ye hazırlanacak öğrenciler için video haline getirdim. Konular mümkün olduğunca basit ve anlaşılır bir şekilde anlatmaya çalıştım. Çocukların...
  8. byaxi

8.1.1. Uyanan Avrupa ve Sarsılan Osmanlı Sunusu

devamı da bu arkadaşlar. Fikir akımlarını başka başlıkta aldım çok bilgi yoğunluğundan arınsın diye. Herkese iyi çalışmalar
  9. byaxi

8.1.1. Uyanan Avrupa ve Sarsılan Osmanlı Sunusu

Hocalarım hazırladığım sunu. Tüm sınav konularını bu şablonda geliştirerek hazırlamayı düşünüyorum. İşe yarayacağını umuyorum. Linki öğrencilerinizle paylaşırsanız sevinirim. Eksiklikler ve hatalar vardır. Yorum, öneri ve eleştirilerinize açığım.
  10. byaxi

Atatürk'ün Kişisel Özellikleri Bulmaca

Atatürk'ün kişisel özelliklerini daha iyi kavratma amacıyla hazırlandı ve sorular Mustafa Kemal'in yaşantılarıyla bağdaştırılarak soruldu. https://sinavogretmeni.com/20-yy-baslarinda-osmanli-devleti-ve-avrupa/#Ataturkun_kisisel_ozellikleri_bulmaca
  11. byaxi

Test Bir kahraman doğuyor- Ünite Testi

Ben teşekkür ederim hocam
  12. byaxi

Cevap anahtarı: 1-C,2-A, 3-C, 4-B, 5-D, 6-A, 7-B, 8-D, 9-B, 10-D, 11-D, 12-B
  13. byaxi

Kendime ait sorulardır. öneri ve tavsiyede bulunursanız memnun olurum teşekkürler. https://sinavogretmeni.com/20-yy-baslarinda-osmanli-devleti-ve-avrupa/#1_unite_kavrama_testi
  14. byaxi

Alan Değişikliği (Aralık 2018)

hocam tam olarak yan dalı olanlar tercih yapabilecek mi?
  15. byaxi

Proje ve Dersiçi Etinlik Puan Dağılımı Formu (sadece e-okuldan kopyala)

hocam şifre istiyor ben kendim isim ve not girmek istiyorum ama değişiklik yapamıyorum
  16. byaxi

Milliyetçilik ve Halkçılık İlkeleri - Şanlıurfa MEB EBAP SAYI 9

hocam tam serisini bulmamız mümkün mü?
  17. byaxi

Merdiven Projesi

Merdiven Projesi hocam ben göremiyorum ve merdiven projesini bende düşünüyordum da nasıl yaptğınızı görmek isterdim
  18. byaxi

netleri nasıl yükseltebiliriz.

netleri nasıl yükseltebiliriz. hocam teog sınavlarını ve mazeret sınavlarını alın sorulara iyi bakın neler sorulduğunu çözün ve öğrenciye gereksiz bilgi vermeyin. diğer bir önemli husus haftada en az bir testi beraber çözün çocuklar soruları nasıl çözdüğünüzü görsünler inş artar
  19. byaxi

Türkiyenin Dağları Ovaları Akarsu ve Gölleri

Türkiyenin Dağları Ovaları Akarsu ve Gölleri göremiyorum linkleri