Arama sonuçlarınız

1. E

2014 İl Dışı Atama Sonuçları-Puanlar

2014 İl Dışı Atama Sonuçları-Puanlar 206 puan ile İzmir- Kiraz
  2. E

2014 İl Dışı İsteğe Bağlı Atamalar...

203 puan-- İzmir- Aydın
  3. E

2014 İl Dışı İsteğe Bağlı Atamalar...

203 puan-- İzmir-aydın- manisa denizli
  4. E

performans görevleri

Değerli öğretmen arkadaşlarım, performans görevlerinin kaldırılmasıyla ilgili resmi belge var mı? yoksa sadece söylentiden mi ibaret?
  5. E

inkılap özet

soru cevap özet
  6. E

Alan Değişikliği Anketi

sınıf öğretmeni olmayanların sınıf öğrt. olarak atanması ne kadar yanlış ise alan değişikliği ile sınıf öğretmenlerinin ya da diğer branşların alan değiştirmesi en az o kadar büyük bi yanlıştır... 8 yıllık öğretmenim, dağ başındaki YİBO da 4. yılımı dolduruyorum. memlekete gitme umutları ise...
  7. E

Alan Değişikliği Anketi

Yıllardan ber hizmet puanı biriktirip memleketimize tayin isteyelim derken bir sabah baktık ki ortalık sosyal Bilgiler Öğrt. dolmuş. hakkımın yendiğini düşünüyorum ve kesinlikle helal etmiyorum...
  8. E

il dışı

arkadaşlar il dışı atama hakkında bilgi sahibi olan var mı acaba?
  9. E

il dışı atama

arkadaşlar il dışı atama başvurularında aksama olur mu acaba?
  10. E

2012 ildışı atama bekleyenler

2012 ildışı atama bekleyenler 150 puanım var arkadaşlar.. denizli aydın civarı düşünüyorum..
  11. E

Meraklı Gözler TRT'de

Meraklı Gözler TRT'de arkadaşlar sunuları indiriyorum fakat WİNRAR arşiv hatası veryor. yardımcı olabilirseniz sevinirim.. winrar silip tekrar yükledim fakat fayda etmedi.
  12. E

Osmanlı Pdişahları ve Atatürk Kronolojisi

OSMANLI PADİŞAHLARI TANITIMI RESİM BİRAZ KÜÇÜLTTÜM İSTEYENE BEDAVA MAİL YOLLARIM sayın hocam mail.. [email protected].. elinize sağlık çok teşekkürler.. merakla bekliyorum
  13. E

Ktü Fatih Eğitim Fakültesi

Ktü Fatih Eğitim Fakültesi 2003 mezunuyum.. manisa dan sonra şimdi artvin de görev yapıyorum..
  14. E

rotasyon

rotasyon teşekkürler kardeşim... vatanın her köşesi bizim nasılsa..
  15. E

rotasyon

rotasyon ben zaten o rotasyon mağdurlarındanım.. Manisa dan Artvin e geldim af çıktı:) şimdi de sözleşmeli arkadaşlara muafiyet geldi. onlar adına seviniyorum ama epey buralarda kalcaz sanırım. 130 puanım var şimdilik.. yılda 26 puan alıyorum. 3 sene sonra batıya doğru yaklaşırım sanırım:)
  16. E

rotasyon

kıymetli arkadaşlarım, mecburi rotasyon ne zaman acaba? daha doğrusu batıda ne zaman kadro açılır??
  17. E

Soyadı Kanunu

Soyadı Kanunu seyit im teşekkürler.. benim öğrencim olmanı çok isterdim.. eline sağlık..
  18. E

sosyal bilgiler dersini daha anlaşılır kılmak için farklı neler yapıyorsunuz

sosyal bilgiler dersini daha anlaşılır kılmak için farklı neler yapıyorsunuz değerli meslektaşlarım, derslerde bu konuyu en iyi ben öğretirim etkinliği yaptırıyorum. öğrenciler derse hazır geliyoar. akıllı tahta sayesinde de görsellik katıp derslerimizde yeterli kazanımı sağlıyoruz..
  19. E

Derslerim Nasıl Geçiyor?

Nasıl Anlatıyorsunuz?? arkadaşlar ne yerel saati allah aşkına... hiç değinmedim bile... varsın soru çıkarsa çıksın...