Arama sonuçlarınız

1. P

KARNE NOTLARI

Arkadaşlar notları verirken neleri göz önünde bulundurcaksınız. Canlı derste sözlü yapıyormusunuz
  2. P

öğretim programları ve kazanımları ve ders kitaplarının incelenmesi(sosylbilgilr

arkadaşlar ÖĞRETİM PROGRAMLARI VE KAZANIMLARI VE DERS KİTAPLARININ İNCELENMESİ (SOSYAL BİLGİLER5-6-7-8) SEMİNER GÖREVİ BİLGİLERİNİZİ PAYLAŞIRMISINIZ ÖZELLİKLE 7.VE 8.SINIF ???
  3. P

doğal afetler sunu

arkadaşlar acil doğal afetlerle ilgili sunu lazım l öğretmenlerine sunucam yardımcı olursanız sevinirim :( :
  4. P

okul merdiven boşluklarının arkasına inkılap dersiyle alakalı nasıl bi proje yap

arkadaşlar müdür bey benden proje istiyor bende merdiven boşluklarının arkasına bişeyler yaomayı planlıyorum ama bulamıyorum ne olabilir
  5. P

DEĞERLER EĞİTİMİ

arkadaşlar değerler eğitiminin mart nisan ayı teması sevgi bunula ilgili proje planlamam gerekiyor sınıfımda uygulayabileceğim sevgi temalı etkinlik önerebilir misiniz proje haline getirebileceğimiz. bunun sonucuyla ilgili bir rapor hazırlayıp değerler kulubüne yollamam gerekiyor yardımınızı...
  6. P

veli toplantı tutanağı elimizle yazılması zorunlu mu

ARKADAŞLAR MÜDÜR BEYE VELİ TOPLANTI TUTANAĞIMI GÖSTERDİM KABUL ETMEDİ ELLE YAZMAMIİSTEDİ BÖYLE Bİ UYGULAMA YÖNETMELİKTE VAR MI AYRICA HANGİ VELİ NE SÖYLEDİYSE SÖYLEDİKLERİNİN ALTINA AYRICA İMZA ATTIR DEDİ FİKRİ OLAN VAR MI?
  7. P

Birleşmiş Milletler Günü Kutlama Programı

arkadaşlar birleşmiş milletler günü ile ilgili kutlama programı