Arama sonuçlarınız

1. F

II. Dünya Savaşı ve Türkiye

Iı. Dünya Savaşı Ve Türkiye ;D
  2. F

İnk.tar.4.üniteye Kadar 1000'e Yakın Soru

cevabı da bulun bi zahmet. Hazırlayanın eline sağlık ;)
  3. F

Tarih Şeridi (tablo)

;D
  4. F

Bir Tarihi Yanılgı

Hocam Enver Paşa vatanseverdi muhakkak. Ama detaylı düşünmeden çabuk kararlar almış biriydi. Sarıkamışta 90 bin değilde 35 (veya 15) bin kişinin şehit olmasına çok şükür diyemeyiz.Sonuçta onlar birer kahramandı. Her şartta vatan için seve seve ölüme gittiler. Tıpkı dedemin babası...
  5. F

Tbmm Seçimleri

1-Osmanlı devletinde yapılan seçimlerde vilayet idare meclisleri mebusları seçmişti değil mi? 2-19 mart TBMM seçimlerinde nasıl aday olundu kimler oy kullandı? Bu konularla ilgili detaylı bilgi gerekiyor ilgilenirseniz sevinirim
  6. F

Medya Okuryazarlığı (günlük-yıllık-zümre)

Çok yardımcı oldunuz.Sonsuz teşekkürler
  7. F

Halk Kültürü Dersi 8. Sınıfta Var Mı

TTKB halk kültürü dersi kılavuz kitabının bakanlıkça hazırlanıp dağıtımının yapılacağını açıklamış.Peki biz kılavuz kitabı nasıl alacağız.Okula bu tür bir şey gelmedi. Ne yapacağımı bilmiyorum.
  8. F

Halk Kültürü Dersi 8. Sınıfta Var Mı

Halk kültürü dersi bizim okulda bu yıl ilk kez okutulacak. 7. ve 8. sınıflarda seçildi. 6. sınıflarda da sanat etkinliği seçildi.Yani 8.sınıflar ilk kez bu dersi görecek.6'lardan başlanarak gidilmesi gerekmiyor muydu? 8'lerle ilgili aradım ama hiç bir kaynak bulamadım. Lütfen yardım edin.