Arama sonuçlarınız

1. A

2023-2024 Sosyal Bilgiler müfredatındaki değişiklikler

Merhaba http://mufredat.meb.gov.tr/Programlar.aspx sayfasında 2023-2024 Eğitim-Öğretim yılında uygulanacak program yayımlanmış.
  2. A

mondros-wilson-paris-cemiyetler-kuvaimilliye.FARKLI BİR SUNU

hocam teşekkürler ama ufak bir eleştirim olacaktı.arabanın arkasında bagajdan kafası çıkan köpek resmini koymasaydınız daha güzel olurdu zannımca. emeğinize sağlık
  3. A

8.SINIF İNKILAP TARİHİ ( bakmadan geçme )

ben de alabilir miyim hocam?şimdiden teşekkürler
  4. A

8.SINIF İNKILAP TARİHİ ( bakmadan geçme )

ben de alabilir miyim hocam?şimdiden teşekkürler
  5. A

yeni 5.sinif müfredatı

Yeni 5. Müfredatı hakkinda bilgisi olanlar psylasabilir mi?sosyal bilgiler ders adi olara geçmiyor.
  6. A

akıllı tahta sunum

akıllı tahta sunum starboard programını kullanarak site içinde dökümanlardan da faydalanarak ders sunumu hazırlayabilirsiniz. ben mimio studio yazılımını kullanıyorum. özellikle ekran görünütüsünü alma aracı baya işime yarıyor. sizden istenen konuya uygun animayonları bulup program içine...
  7. A

soruya bakar mısınız.

soruya bakar mısınız. cevap B olunca şöyle bir anlam ortaya çıkıyor.o zamana kadar bağımsız değilmiydik? bana göre problemli bir soru
  8. A

Cumhuriyet Ve Demokrasi Arasındaki Farkı Nasıl Açıklanmalı???

Cumhuriyet Ve Demokrasi Arasındaki Farkı Nasıl Açıklanmalı??? "çoğulculuk" ve "çoğunluk" Demokrasi ve Cumhuriyet
  9. A

Tarihi E-Kitaplar

Tarihi E-Kitaplar ÇOK TEŞEKKÜRLER HOCAM
  10. A

SKETCUP

SKETCUP 3dmax kullanmaya çalısın hocam,daha profesyonel
  11. A

Tablet PC'ler için Zengileştirilmiş Kitap : Z-Kitap

Tablet PC'ler için Zengileştirilmiş Kitap : Z-Kitap indirilebiliyormu araçlarıyla birlikte(kalem vs..)
  12. A

www.ttnetvitamin.com.tr videoları indirilebilir mi?

www.ttnetvitamin.com.tr videoları indirilebilir mi? meb vitamin destalaşan direniş konusuna ait dökümanlar https://rapidshare.com/files/3934287100/destanlaşan_direniş.rar
  13. A

8.Sınıf Etkinlikler İnteraktif Eğitim CD

8.Sınıf Etkinlikler İnteraktif Eğitim CD teşekkürler hocam
  14. A

8.Sınıf Etkinlikler İnteraktif Eğitim CD

8.Sınıf Etkinlikler İnteraktif Eğitim CD linki düzeltir misiniz?teşekkürler şimdiden