Arama sonuçlarınız

1. F

öğretmenlere yönelik şiddet

öğretmenlere yönelik şiddet Anadolu Lisesinde görev yapıyorum. Bazen yanlış meslek mi seçtim diye kendime sormaya başladım. Böyle bakan mı olur? Personeline sahip çıkmayan amirler olduğu sürece Allah bize yardım etsin.
  2. F

öğretmenlere yönelik şiddet

Öğretmen arkadaşlar bu konuda zaten tepkisini ortaya koyar. Sağlık bakanı, doktora yapılan saldırıda "Benim doktoruma atılan tokat bana atılmıştır" dedi. Kendi personeline sahip çıktı. Bizim bakan uyumaya devam etsin arkadaşlar.
  3. F

1917'den 2008'e İsrail Devleti

1917'den 2008'e İsrail Devleti Sayın hocam eline sağlık. Bu çalışma çok hoş olmuş.
  4. F

ermenilerin 1918 yılında Mısırda askerimize yaptıkları

ermenilerin 1918 yılında Mısırda askerimize yaptıkları Bu yazıyı önceden okumuştum. Biz Türkler olarak düşmanımıza bile insana yakışır davranmışız. Onlar esirlere nasıl davranıyor.
  5. F

Koca Seyit

Koca Seyit Allah rahmet eylesin. Böyle vatan evlatlarını, kahramanların ders kitaplarında işlenmesi ve bence öğrencinin hafızasına kazınması gerekir.
  6. F

Osmanlı Kavram Haritası -1a

Kavram haritası öğrencinin kafasına konuyu yerleştirme etkili bir yöntem. Hazırlayan arkadaşın eline sağlık.
  7. F

Klavye Kısa Yolları

Ellerin dert görmesin.
  8. F

Osmanlıda Ordu Ve Askerlerin Görevleri11

Hoş olmuş. Derslerde kullanılabilir. Teşekkürler
  9. F

9 Eylül Mezunları Nerdesiniz??

since_fb arkadaşım Ö. Faruk Kara. Sen kendini tanıtırmısın
  10. F

9 Eylül Mezunları Nerdesiniz??

1994 Buca Tarih Öğretmenliği mezunuyum. İstanbul'da ilköğretim okulunda Sosyal Bilgiler Öğretmenliği yaptım. Şu anda ise Samsunda 19 Mayıs Anadolu Lisesinde devam ediyorum.
  11. F

Din ve Vicdan Özgürlüğü

Orjinal bir resim. Bizim ülkemize göre,kendi insanına II. sınıf muamele yaparlar. Dışardakine ise yalakalık.
  12. F

Kaç Yıllık Öğretmensiniz

1994 yılında Buca Eğitim Fakültesini bitirdim. Oradan arkadaşları sitede görmek güzel olur.
  13. F

Sarı Gelin

I. bölümün I. partı hata veriyor. Düzeltirmisin.
  14. F

2. Dünya Savaşından Fotoğraflar

Arkadaşım bu resimler güzel. Paylaşımın için teşekkürler
  15. F

Mısır Uygarlığı...

Hocam resimler orjinal teşekkür ederim.
  16. F

Osmanlıda Ordu

Arkadaşım paylaşım için teşekkürler.
  17. F

Yabancı Gözüyle Türkler (Resimli)

Elinize sağlık çok işe yarar.
  18. F

Savaşçılar Bbc(belgesel)

Savaşçılar belgesinin hepsini indirdim. Görüntüler çok güzel . Herkese tavsiye ederim.
  19. F

İnk.tar.4.üniteye Kadar 1000'e Yakın Soru

Arkadaşım sağolasın.
  20. F

Hannibal:roma'nın Kabusu / 2 Vcd / Türkçe

Arkadaşlar herkese tavsiye ederim. Romanın içine düştüğü durumu güzel anlatıyor.