Arama sonuçlarınız

1. M

En Son Hangi Kitabı Okudunuz?

ÇİÇİ HAN... AHMET HALDUN TERZİOĞLU
  2. M

Sitemiz 10 Yaşında !!!

En guzel etkinlik TC inkilap tarihi dersinin 3 saate cikarak bir etkinlik olur.
  3. M

EBA İNKILAP DENEME 3

CEVP ANAHTARI: DBBADACCDBCBCABDBDAC
  4. M

EBA İNKILAP DENEME 3

CEVP ANAHTARI: DBBADACCDBCBCABDBDAC
  5. M

EBA İNKILAP DENEME 3

EBA DA YAYINLANAN 3. İNKILAP DENEMESİ SORULARI
  6. M

2016 İL DIŞI YAPACAKLAR

2016 İL DIŞI YAPACAKLAR geçen yıl Manisa Sarıgöl çanakçı ortaokuluna 100 puanla geldim.
  7. M

Atatürk Köşemiz ve Türk Büyükleri Çalışmamız

Atatürk Köşemiz ve Türk Büyükleri Çalışmamız erkan hocam resimler görünmüyor
  8. M

Sosyal Sorumluluk Projesi - Her Hafta 10 Köy Okuluna Ücretsiz Kitap

Sosyal Sorumluluk Projesi - Her Hafta 10 Köy Okuluna Ücretsiz Kitap Mansur DÜLGER ÇANAKÇI ORTAOKULU ÇANAKÇI MAHALLESİ SARIGÖL MANİSA TEŞEKKÜR EDERİZ...
  9. M

2014 İl Dışı İsteğe Bağlı Atamalar...

2014 İl Dışı İsteğe Bağlı Atamalar... sağolasın hocam gecen yıl bursada 67 puan olan bi yer vardı bakalım nasip diyecez artık...
  10. M

2014 İl Dışı İsteğe Bağlı Atamalar...

2014 İl Dışı İsteğe Bağlı Atamalar... puanları görünce psikolojim bozuldu resmen yaa... millet manisa demiş siz de mi Manisalısınız herkes Manisa istemiş? ben Manisalıyım da manisa istemeyecem ; hoş istesem de gelmez de.... yüksekovada çalışıyorum 3 yıldır... puanım 74 burdan kurtulmak için...
  11. M

Fotokopi masrafları nasıl karşılanıyor?

Fotokopi masrafları nasıl karşılanıyor? Ben 2. dönem görevlendirme ile mdr yrd oldum sağolsun müdürüüz de çok iyi birisi okula çok güzel şeyler yaptık bütün sınıflara PERDE,MASA ÖRTÜSÜ, BEYAZ TAHTA ve SINIFLARA VE KORİDORLARA PANO, BÜTÜN KORİDORLARA TÜRK BÜYÜKLERİ SETİ VE TÜRKİYEYİ TANITAN...
  12. M

Konularda nerelerdeyiz? (12-16 Mart)

Konularda nerelerdeyiz? (12-16 Mart) kar tatili filan derken biz baya baya bi geri kalmışız yaa...
  13. M

En Son Hangi Kitabı Okudunuz?

En Son Hangi Kitabı Okudunuz? PAZARTESİ İSKENDER PALA NIN "OD" İSİMLİ YUNUS EMREYİ ANLATAN ROMANI DA ÇIKINCA ŞU LİSTEYİ SİPARİŞ EDECEM ARKADAŞLAR : Aşkın Gözyaşları-II / Hz. Mevlana (Sinan yağmur) Aşkın Gözyaşları / Tebrizli Şems (Karton Kapak) (Sinan yağmur) Aşkname (iskender pala)...
  14. M

Mete Han / Büyük Hun Hakanı

Mete Han / Büyük Hun Hakanı kitapyurdunda var ve internet siparişleri daha uygun oluyor..
  15. M

Bozkurtlar (ATSIZ)

Bozkurtlar (ATSIZ) Lisede ölümü ve dirilişini okumuştum ve aylarca orada geçen orjinal türkçe kelimeler dilime pelesenk olmuştu....
  16. M

Merhaba NEF liler buraya

bu yıl mezun oldum ücretli öğretmenlik yapıyorum....
  17. M

İstanbul'un Fethi İle İlgili Flaş Oyunlar

süpeeeerrrrr
  18. M

Osmanlı'nın Kuruluşu Osmancık Filmini Arıyorum

bnede de var haberleşebilirsen cd yapar yollarım en temizi...