Arama sonuçlarınız

1. C

BEP planları

Teşekkür ederim Erkan Hocam, var olun...
  2. C

BEP planları

Merhaba değerli arkadaşlar, web sitemizde BEP planlarına dair içerik bılamadım, kaldırıldı mı acaba? Yardımcı olursanız sevinirim.
  3. C

2020-2021 8. SINIFLAR YEPYENİ YILLIK PLAN!!! EMEK HIRSIZLARINA İNAT TEKRAR ALANLARDA!!!

Çok çok teşekkürler Ali Rıza hocam... Elinize, emeğinize sağlık, günlerdir araştırıyorum onlarca web sitesi MEB yayınları yıllık plan adı altında olmadık yayın evlerinin konu başlıklarını içeren planlar paylaşmış. Tam iş başa düştü derken siz karşıma çıktınız. :) Sanırım 1. Ünite 3. kazanım...
  4. C

2. Dönem Zümre (11-12)

2. Dönem Zümre (11-12) Çok teşekkürler Başarılar iyi çalışmalar...
  5. C

Merhaba NEF liler buraya

Merhaba NEF liler buraya Bu yaz "Temmuz 2011" Sivas'ta oymakbaşı eğitimi aldığımda Selim hocamızın yeğeninin eşi ile tanıştım soyadı ve memleket benzeliğinden falan... Hepimizin başı sağolsun hocamız vefat etmiş arkadaşlar mekanı cennet olsun...
  6. C

Merhaba NEF liler buraya

Merhaba NEF liler buraya Tüm NEF'lilere selamlar... "BAÜ NEF 98"
  7. C

Harita Ve Ölçekler

Harita Ve Ölçekler Çok teşekkür ederim Elinize ve emeğinize sağlık
  8. C

2010/2011 8. Sınıf Halk Kültürü Yıllık Plan

Başarılı bir yıl dileklerimle...
  9. C

Halk Kültürü 8- Yıllık Plan

Halk Kültürü 8- Yıllık Plan Arkadaşlar vatandaş zaten yıllık plan yayınlamamış ki sizde var mı diye soruyor.Kimi link soruyor kimi teşekkür ediyor kimi gold üyelikten bahsediyor.
  10. C

8 sınıf Atatürkçülük ünitesi ile ilgili test pdf

8 sınıf Atatürkçülük ünitesi ile ilgili test pdf Teşekkürler Öğretmenim başarılarınızın ve çalışmalarınızın devamını dilerim.
  11. C

7.sınıf Yeni Müfredat (yaşayan Demokrasi)

SAYIN ÖĞRETMENİME TEŞEKKÜR EDER BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM ELİNİZE SAĞLIK.