Arama sonuçlarınız

1. O

Sakarya/Akyazı.Topçusırtı Anadolu Kalkınma Vakfı Ortaokulu/2012-2013

Sakarya/Akyazı.Topçusırtı Anadolu Kalkınma Vakfı Ortaokulu/2012-2013 tebrik ederim hocam. değişim her yönüyle kendini belli etmiş. Elinize sağlık...
  2. O

SOSYAL DERSLİĞİ KAPI GİYDİRME

Sos. Bil Derlsliği Kapı Giydirme elinize sağlık hocam. dersliğim için kullanacağım nasipse.
  3. O

Sosyal Bilgiler Dersliğim

Manisa_merkez/Kanuni Sultan Süleyman Ortaokulu Tebrik ederim hocam. güzel bir sınıf uygulaması. özellikle cumhurbaşkanları köşesini beğendim
  4. O

Osmanlı Pdişahları ve Atatürk Kronolojisi

OSMANLI PADİŞAHLARI VE ATATÜRK KRONOLOJİSİ link yenilendi. tebrik ederim değerli hocam. elinize sağlık...
  5. O

Ya İstiklal Ya Ölüm (tamamı) , sunum, soru ,etkinlik, konu filmleri

Ya İstiklal Ya Ölüm (tamamı) , sunum, soru ,etkinlik, konu filmleri teşekkür ederim değerli hocam. çalışman için çok teşekkür ederim.
  6. O

gerekli materyaller

gerekli materyaller ben yine de haritaların olması taraftarıyım. malum elektrik kesintisi, projeksiyon cihazının lamba değişimi, bilgisayarın bozulması gibi aksaklıklar flash bellekteki haritaların kullanılamamasına neden olabilir. Ayrıca teneffüs aralarında, öğle arasında haritaların duvarda...
  7. O

6 Yarıyıl Tatili Çalışma Kağıdı

Yarıyıl tatili için çalışma kağıdı hazırladım. çok profesyonel bir çalışma değil ama belki işinize yarar.
  8. O

Kurtuluş Savaşı cepheler Tablosu-ERDİNÇ ŞEN

YENİ VE PRATİK BİR TABLO eline sağlık sayın hocam. güzel çalışma..
  9. O

Yozgat/çekerek/atatürk İöo Sosyal Bilgiler Dersliğim (Yep Yenilendi)

Yozgat/çekerek/atatürk İöo Sosyal Bilgiler Dersliğim (Yep Yenilendi) tebrik ederim sayın hocam. emeğin karşılığı bu olsa gerek. pırıl pırıl bir sınıf.
  10. O

6-7-8- performans odevleri. (derlemedir)

6-7-8- performans odevleri. (derlemedir) eline sağlık hocam. teşekkürler...
  11. O

6-7-8 Sosyal Bilgiler & İnkılap Tarihi 1.Dönem 1.Performans Görevleri - F.Y.U.

6-7-8 Sosyal Bilgiler & İnkılap Tarihi 1.Dönem 1.Performans Görevleri - F.Y.U. eline sağlık hocam...
  12. O

Performansmatik

Performansmatik ellerine sağlık hocam. çok güzel bir çalışma olmuş.
  13. O

performanslarımız

performanslarımız elinize sağlık hocam... teşekkürler
  14. O

Harita ve Ölçekler Pano Çalışması

Harita ve Ölçekler Pano Çalışması teşekkür ederim sayın hocam
  15. O

TARİH ŞERİDİ - ÖZGÜN

TARİH ŞERİDİ - ÖZGÜN elline sağlık hocam
  16. O

Çengelköy İ.o. Sosyal Bilgiler Sınıfımız

Çengelköy İ.o. Sosyal Bilgiler Sınıfımız materyalleriniz çok güzel hocam. üç boyutlu model ve maketler konuyu somutlaştırmada çok etkili oluyor. tebrik ederim.
  17. O

Uygulamalı Derslerimden-1

Uygulamalı Derslerimden-1 özel okul karşısında böyle ezilmenin çokta bir anlamı yok diye düşünüyorum. tamam mobilyalar parlak, dolaplar çok şık ama özel okullardan da alabileceğimiz güzel örnekler olabilir. mesela çiçek koymak güzel bir düşünce. bakanlık hala yeni yaptığı okulları...
  18. O

Kırıkkale-merkez-Hüseyin Kahya YİBO-Sosyal Bilgiler Dersliği

Kırıkkale-merkez-Hüseyin Kahya YİBO-Sosyal Bilgiler Dersliği diğer paylaşımlarda orjinal harita koyma yerleri var sayın hocam hemde sınıfın genişlemiş olur. çok fazla para da tutmuyor. bakabilirsin.
  19. O

YEŞİLYALI İBNİ SİNA İLKÖĞRETİM OKULU - ARSİN/TRABZON - M.BİLAL ÇİMEN

YEŞİLYALI İBNİ SİNA İLKÖĞRETİM OKULU - ARSİN/TRABZON - M.BİLAL ÇİMEN elinize sağlık sayın hocam.
  20. O

Kıraç Limak Türker İÖO Sosyal Bilgiler Dersliği, İstanbul Esenyurt

Kıraç Limak Türker İÖO Sosyal Bilgiler Dersliği, İstanbul Esenyurt fotoğrafları göremiyorum sayın hocam.