Arama sonuçlarınız

1. C

Konularda nerelerdeyiz? (12-16 Mart)

Konularda nerelerdeyiz? (12-16 Mart) coğrafya kökenli bir öğretmen olarak inkılap tarihinde benden yetkin arkadaşlarımın çoğu 4. ve 5. üniteyi beğenmediniz mi acaba ben mi üstünkorü geçtim? Kurtuluş dizisini izlediğimiz halde geri degilim kendimden şüphe ettim şimdi:)
  2. C

Konularda Nerdesiniz?

Konularda Nerdesiniz? 6. sınıflarda sbs de olmayacağı için uçup gitmiştim demokrasinin serüveni ünitesinde tavsiye edilen gülün adı filmini izlettim bi kaç ders oyalandık fakat bu filmi izletmeyi düşünenler MUTLAKA önceden izlesin sansürlesin.
  3. C

Zeka Sorusu Olmak Mı,olmamak Mı?

Zeka Sorusu Olmak Mı,olmamak Mı? odaya camdan düşmüş olabilirler mi
  4. C

II.DÖNEM ZÜMREM

II.DÖNEM ZÜMREM çok teşekkur
  5. C

Kuruluş - Osmancık ( Osmanlı İmparatorluğunun Kuruluşu )

Kuruluş - Osmancık ( Osmanlı İmparatorluğunun Kuruluşu ) kuruluş dizisi rar dişinda baska bı formatta olan var mı arkadaslar eğer yardimcı olursanız sevinirim
  6. C

Yaşanmış Komik Olaylar (varsa Sizde Ekleyinn)

internette gordüm satış ilanı DİKKAT: reno9 yazıyordu.... valla. yazım hatası yok bi de MİSUR UNİ GELMİŞTUR. VE TABİ EGE lokantamız da canlı alabalık bulunupduru yzan dev pankart ;D
  7. C

SBS 8. Sınıf Test

çok tesekkurler
  8. C

7. Sınıf 1 Ve 2 .ünite Test(25 Sorulu)

mumkunse pdf ya da doc formatında yollayabılırmısınız tesekkurler :-[
  9. C

7. Sınıf İletişim Benimle Başlar Test Soruları

rar disinda bi format rica etsek şimdiden tesekkur :-[
  10. C

Seminer Çalışması Örneği

cok teşekkurler iyi tatiller
  11. C

6-7-8 Tüm Üniteler Ve Ders İçi Performans Değerlendirme Ölçekleri (excel)

6-7-8 Ünite Ve Ders İçi Performans Değerlendirme Ölçekleri (excel) çok teşekkur bi de bişey sorcam bizden seminerde istenenin TAMAMI bu mu?
  12. C

6:SINIF ÜNİTE 6 Demokrasinin Serüveni Test

6:sınıf Ünite 6 Demokrasinin Serüveni Test kapgan1 ' e katılıorum
  13. C

ürün dosyası değ. formu (tüm sınıf için uyarlanmıştır.mutlaka işinize yarar.)

Ürün Dosyası Değ. Formu (tüm Sınıf İçin Uyarlanmıştır.mutlaka İşinize Yarar.) cok tesekkur