Arama sonuçlarınız

1. A

6.2.3 TÜRKLER İSLAMİYETLE TANIŞIYOR KAZANIM TESTİ

emeğinize sağlık soruları okumadan direk indiriyorum,soru kalitenizi çok beğendim hocam teşekkürler
  2. A

Ahlak ve Yurttaşlık Eğitimi Yıllık Planı

bizde de seçilmiş ne öğretim programı var,4.sınıfa ait bir öğretim programı var onun dışında hiçbir şey belli değil ,ne yapmayı planlıyorsunuz, ne kadar saçma hiçbir şeyi yok dersin adı var
  3. A

5.SINIF SOSYAL BİLGİLER 2.DÖNEM 1.SINAV (Yeni Müfredata uygun, karma tipte, normal düzeyde)

Hocam elinize sağlık sorular çok güzel kazanımlara uygun, sadece boşluk doldurma son soruda kısa boylu ot topluluklarından oluşan demişsiniz orada kısa boylu ya da bodur ağaçlar olması gerekiyordu,dikkatinizden kaçmış olabilir,çok teşekkürler sorular için.
  4. A

Özel Konum Sınıf İçi Etkinliği(oryantiring)

emeğinize sağlık, çok faydalı olacağını düşünüyorum.
  5. A

Güzel bir söz veya bir kitaptan alıntı bir bölüm yaz.

Hayatta insana en çok acı veren şey yaşanması mümkün olanı yaşayamamaktır.
  6. A

En sevdiğiniz kitabın adı nedir ?

Sefiller ve Notre Dame'ın Kamburu Victor Hugo en sevdiklerim arasında
  7. A

Tablo ve Grafiklerle Ülkemiz Ders Notu

Ders kitabı da bunu karşılaştırmamış, ben de o yüzden bu bilgiyi anladığım şekilde verdim, çok teşekkür ederim, iyi çalışmalar.
  8. A

Tablo ve Grafiklerle Ülkemiz Ders Notu

hocam son bölüm nüfusu piramitlerinde içe göçük olan az gelişmiş diğeri gelişmekte olan olması gerek miyor mu,içe göçükte doğum oranı çok ölüm oranı da bir o kadar çok diğerinde ise yine ölüm oranları çok ama biraz olsun azalmış .Aslında vitaminde de diğer kaynaklarda da sizinki gibi ,sizinki...
  9. A

En Son Hangi Kitabı Okudunuz?

O Sarışın Kurt-Attila İlhan
  10. A

T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Evde Kal 6.Deneme Sınavı

hocam 8. sınıf evde kal deneme sınavlarının 7 ve 8.denemeleri var mı,toplam 6 deneme miydi?
  11. A

Batı Cephesi

mükemmel
  12. A

İSLAMİYET ÖNCESİ TÜRK DEVLETLERİ ETKİNLİK

güzel etkinlik,faydalandım teşekkür ederim
  13. A

1.ve 2.ünite sözlük kelimeleri

1.ve 2.ünite ile ilgili sözlük kelimeleri öğrenciler bulacak ardından sözlük soruları ile ilgili yarışma düzenlenecek
  14. A

düüşünme eğitimi 1.yazılı

Fikir verebilir diye