Arama sonuçlarınız

1. FAKAY

Yazılı 621 SADECE DERS KİTABINDAKİ DEĞERLENDİRME SORULARINI İÇERİR.

hocam hakkını helal et şu zamanda yapılabilecek en güzel sağlık çok teşekkür ederim.
  2. FAKAY

Ders Notu 5. Sınıf 2. Ünite - Kültür ve Miras Ders Notu

Bir ders notu ancak bu kadar güzel hazırlanır.Çalışmanız için teşekkür ederiz hocam.On numara olmuş.
  3. FAKAY

2019-2020 Sosyal Bilgiler Sene Sonu Zümre Toplantısı

Zeki Bey teşekkür ederim çok istifade ettik.
  4. FAKAY

8.Sınıf İnkılap Tarihi 1.Dönem 1.Yazılı(2019-2020)

On numara bir sınav olmuş hocam teşekkür ederim.
  5. FAKAY

Yazılı 7. 2.2 yazılı

Hocam teşekkür ederiz.
  6. FAKAY

Kilometre Taşları

Hocam çoooooooooooooook teşekkür ederim.
  7. FAKAY

2. ÜNİTE DENEMESİ - 2 ( YENİ MÜFREDATA UYGUN )

Metin hocam çalışmalarınızdan hayranlıkla istifade ediyoruz.Hakkınızı helal edin selamlar saygılar hürmetler.
  8. FAKAY

7.Sınıf Coğrafi Keşifler+Rönesans+Reform+Sanayi İnkılabı Test Soruları ve Cevapları

Hocam emeklerınız için hakkınızı helal edin derslerde istifade ediyoruz.Selamlar saygılar.
  9. FAKAY

İNKILAP TARİHİ AYRINTILI KRONOLOJİ TABLOSU

Bu çalışmayı 2006 yılında SOMA'da çalışırken 12 günde sindire sindire hazırlamıştım.O tarihten 2018'e kadar güncelliğini koruduğunu ve koruyacağını düşünüyorum.kpss,sbs,oks,lgs için özellikle başucu bir kaynak olarak düşünmüştüm.Olayları çorba yapanlar için çare olacağını düşündüğüm bu...
  10. FAKAY

2016 TEOG 2.SINAV ORTALAMALARIMIZ NASIL

2016 TEOG 2.SINAV ORTALAMALARIMIZ NASIL 60 öğrenci ile 84 ortalama
  11. FAKAY

Kut'ül Amare Zaferi

Kut'ül Amare Zaferi hocam yedikıta dergisi bu ay bu konuyu objektif belgelerle ele almış.Bu dergiyi objektiflik bakımından tüm öğretmen arkadaşlara tavsiye ediyorum.Ben çok istifade ettim.
  12. FAKAY

'SOSYAL DEVLET'' kavramını içeren soruya itiraz

sosyal devlet sorusuna itiraz Arkadaşlar konuyu tekrar dikkatinize sunuyorum.teog mazeret sorularını incelediniz mi bilmiyorum.Acaba bu sınava girenlere sosyal devlet sorusu tarzında bir soru sorulsaydı yapabilirler miydi?
  13. FAKAY

sosyal devlet sorusuna itiraz Sayın Hebun an nebun sosyal devlet kavramının geçtiği sayfayı bize de söyler misiniz?Örnek olarak vermeniz kazanımlara uygun olduğunu göstermez.
  14. FAKAY

sosyal devlet sorusuna itiraz Arkadaşlar geçen sene siyasi güç sorusu bu sene ise sosyal devlet sorusu çeldirici olarak kullanıldı.Ayrıca daha önceki yıllarda buna benzer soruların sorulması yöntemin doğru olduğu anlamına gelmez.Siyasi güç sorusunda Atatürkün bir özdeyişi ufak değişikliklerle...