Arama sonuçlarınız

1. Y

iletişimin gücü

Zincirleme Tebessüm (Tavuk suyuna çorba adli kitaptan) Küçük kız,hüzünlü bir yabancıya gülümsedi. Bu gülümseme adamın kendisini daha iyi hissetmesine sebep oldu. Bu hava içinde yakın geçmişte kendisine yardim eden bir dosta teşekkür etmediğini hatırladı. Hemen bir not yazdı,yolladı. Arkadaşı...
  2. Y

Türkiye'nin ortak mirasları PPS

5.sınıf 8.ünite Türkiye'nin ortak mirasları slayt gösterisi mükemmel tanıtım.
  3. Y

istiklal marsı PPS

istiklal marşı slayt
  4. Y

ahilik video

ahilik, güzel bir TRT belgeseli
  5. Y

Vakıfların Önemi

vakıflarla ilgili 1 dk lık video görüntü
  6. Y

mp3 kesme programı

23 nisan geliyor mp3 müzikleri kesip biçmek için çok güzel . kurulum gerekmez bir program. tarifi içinde. . en iyi sosyal bilgiler dersi sitesi www.sosyalbilgiler.biz t o y g a r c a n
  7. Y

Çanakkale afişleri duvar sergisi

18 Mart haftasında dört yıldır görevli olduğum üç farklı okulda yaptığım. Çanakkale afişleri duvar sergisinden görüntüler. Afişeri "Çanakkale Şehitleri Tanıtım ve Araştırma Derneği" nin piyasada sattığı Takvimden ve Teşekkürler 'nın Jandarma ve Askerlik Şubelerine verdiği afişleri rica ile isteyerek...
  8. Y

türkiye turizm sunusu

Ülkemizin yabancılara tanıtımı için hazırlanmıştır ingilizce öğretmenlerinin yurt dışında tanıdığı yabancı arkadaşlarına göndermeleri de ülkemiz turizmine katkı sağlayacaktır.