Arama sonuçlarınız

1. T

Sosyal Bilgiler gurubu ders kitaplarındaki eksiklik veya yanlışlıklar...

Arkadaşlar bildiğiniz gibi kitaplardaki sorunları her sene yönetimie bildiriyoruz..Ben Kavimler göçü ile Avrupalıların atı savaşlarda kullanmayı Türklerden öğrendiği bilgisini doğru bulmuyorum.Roma,yunan hepsi savşlarda atı kullanmışlardır..hannibal in pön savşlarında da vardır...ödev vererek...
  2. T

Sosyal Bilgiler Öğretmenleri yüksek lisans yapıyor mu?

Ben başlıyorum konuya arkadaşlar...Muğla Üniversitesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği anabilim dalı...Sosyal Bilgiler Öğretmenliği...
  3. T

eğitim özrü mağduru sosyalciler!!!!

Arkadaşlar ALES 89.KPDS 61 şuan Sosyal Bilgiler Öğretmenliğinde tezli yüksek lisans yapıyorum.büyük ihtimal ağustosta tayinimiz yapılmayacak.bırakın hizmet puanı olayını.temelli kaldırılıcakmış diye söylentiler vardı bakan da tv de ima etti.lütfen ağustos ayında tayin yapılmassa herkes 150-200...
  4. T

Kazanımlara uygun sinema filmi tavsiyesi yaparmısınız?

Arkadaşlar Sosyal Bilgiler Dersinin kazanımlarına uygun sinema filmi tavisyelerinizi paylaşabilr misiniz?
  5. T

TUSİAD Çağdaş Yurtaş Üçlemesi(Tarih,Coğrafya,Felsefe)_kesin tavsiye.

TÜSİAD`tan çağdaş yurttaş üçlemesi 07.05.2003 Yayınladığı coğrafya kitabı ile uzun süre tartışma yaratan TÜSİAD dün de tarih ve felsefe kitaplarını kamuoyuna tanıttı Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TÜSİAD) iki yıl önce çıkardığı kamuoyunda büyük fırtınalar koparan Coğrafya-2001...