Arama sonuçlarınız

1. M

Yazılı Şehrimiz mersin 2.dönem 1.yazılı

Mersi Şehri için hazırlanmış yazılı çalışmasıdır.
  2. M

mersin şehir kitabı

https://mersin.meb.gov.tr/meb_iys_dosyalar/2020_06/04160556_Sehrimiz_Mersin_Ders_Kitabi.pdf
  3. M

Yazılı 8-SINIF inkılap tarihi 1. DÖNEM 2. YAZILI SINAVI 25 soru test

sınav sadece testlerden oluşmaktadır. 26 soru vardır. bir soru joker olarak konmuştur. A ve B grubu olarak düzenlenmiştir. soruların yerleri ve şıkları farklıdır.
  4. M

Yazılı 8.SINIF İNKILAP TARİHİ 1.DÖNEM 2. YAZILI 25 SORU TEST

müfredata uygun 26 sorudan oluşmaktadır. sorunun bir tanesinin joker soru olarak koydum. Her biri 4 puandır. A ve B Grubu olarak düzenledim. soruların yerleri ve şıkları değiştirilmiştir.
  5. M

Kurtuluş savaşındaki cepheleri gösteren tablo

kurtuluş savaşının doğu ,güney ve batı cephesi savaşlarını bir tablo içersinde göstermeye çalıştım çalışırken yada tekrar ederken kolaylık olsun diye. Umarım yararlı olur.
  6. M

Ünite 1 Bir Kahraman Doğuyor 32 Soruluk Test

birinci ünütenin bütün konularını kapsayan kazanımlara uygun bütün kazanımları kapsayan cevap anahtarı eklenmiş bir testtir.
  7. M

Bir Kahraman Doğuyor Ünitesi Boşluk Doldurma Doğru Yanlış Bulmaca

BİRİNCİ ÜNİTEYİ DEĞERLENDİRMEK İÇİN HAZIRLANMIŞ BİR ETKİNLİKTİR.
  8. M

Bir Proje De Siz Yapın

DERS KİTABI TEMEL ALINARAK HAZIRLANMIŞ BİR SUNU ÇALIŞMASIDIR.UMARIM İŞİNİZE YARAR.
  9. M

Körfez'de Savaş

DERS KİTABI TEMEL ALINARAK HAZIRLANMIŞ BİR SUNU ÇALIŞMASIDIR
  10. M

Türk-ermeni İlişkileri

DERS KİTABINA BAĞLI KALARAK DERS ANLATIMINDA KULLANILMAK ÜZERE HAZIRLADIĞIM BİR SUNU
  11. M

Dış Politika Test Soruları

DIŞ POLİTİKA TEST SORULARI YENİ MÜFREDATA UYGUN.CEVAP ANAHTARI EKLENMİŞTİR.
  12. M

Dış Politika İle İlgili Boşluk Doldurma,doğru Yanlış, Bulmaca Etkinliği

dış politika ile ilgili boşluk doldurma,doğru yanlış, bulmaca etkinliği yeni müredata uygun
  13. M

Türkiye'ye Yönelik Tehditler

BU SUNUYU DERS KİTABI TEMEL ALARAK HAZIRLADIM.
  14. M

Savaşta Ve Barışta Türk Ordusu

DERS KİTABINDAN FADALANARAK HAZIRLADIĞIM BİR SUNUDUR.
  15. M

6.ünite Dış Politika Konuları

DERS KİTABINA BAĞLI KALANARAK HAZIRLADIĞIM BİR ÇALIŞMADIR.
  16. M

Çağdaş Türkiye Yolunda Adımlar Test Soruları 2

ÇAĞDAŞ TÜRKİYE ADIMLAR ÜNİTESİ İÇİN DEĞİŞİK KİTAPLARDAN TARAYICI VASITASIYLA HAZIRLADIĞIM KARMA BİR TESTDİR..SBS VE YENİ MÜFREDATA UYUMLUDUR.19 SORUDAN OLUŞAN BİR TEST VE CEVAP ANAHTARI EKLİDİR.
  17. M

Çağdaş Türkiye Yolunda Adımlar Ünitesi Test Soruları

ÇAĞDAŞ TÜRKİYE ADIMLAR ÜNİTESİ İÇİN DEĞİŞİK KİTAPLARDAN TARAYICI VASITASIYLA HAZIRLADIĞIM KARMA BİR TESTDİR.20 SORUDAN OLUŞMAKTADIR.SBS VE YENİ MÜFREDATA UYUMLUDUR.20 SORUDAN OLUŞAN BİR TEST VE CEVAP ANAHTARI EKLİDİR.
  18. M

Anadolu Selçuklu Devleti Ve Haçlı Seferleri

TÜRKİYE TARİHİNDEN KURULAN İLK TÜRK DEVLETLER, ANADOLU SELÇUKLU DEVLETİ, HAÇLI SEFERLERİNİ KAPSAYAN 21 SORUDAN OLUŞAN BİR TESTTİR.BİR KAÇ KİTAPTAN TARYICI SAYESİNDE KARIŞTIRARAK HAZIRLADIM UMARIM BEGENİRSİNİZ.
  19. M

7.sınıf Nüfus İle İlgili Yeni Müfredata Uygun 25 Soruluk Test

GRAFİK  VE ŞEKİL YORUMLAMA AĞIRLIKLİ NÜFUS İLE İLGİLİ BİR TEST TAMAMEN ORJİNALDİR. CEVAPLARI EN SONA EKLENMİŞTİR. Düzeltme: Çalışmanızın boyutunu küçülterek tekrar yayınlıyorum Orjinal boyutu 7.29 mb  Şimdiki boyutu 2.7mb                Sosyal Bilgiler Öğretmeni
  20. M

Genelge Ve Kongreler İle İlgili Hangisi Yanlış Etkinliği

milli mücadele dönmeinin hazırlık çalışmalarını kapsayan bir etkinlik tablo içindeki bilgileren hangisnin yanlış olduğunu bulmaya yönelik bir etkinlik.