Arama sonuçlarınız

1. S

Kaynaklarımız Kazanca Dönüşüyor - Tarım ve Hayvancılık

Sunuları açamıyorum yardımcı olur musunuz
  2. S

inkılap merkezi sınavdan hangi sorular gelebilir?

inkılap merkezi sınavdan hangi sorular gelebilir? arkadaşlar merhaba...bizim okulda netbil kitabı var..çocuklara meb kitabını nasıl aldırcaz ki? anlayamadım..çünki iki kitap çok farklı? mesela; trablusgarpa gidem mustafa kemal için meb; tüccar kılığında, netbil ise gazeteci diyor?
  3. S

ANADOLU LİSESLERİ ÖĞRETMEN SEÇİMİ

ANADOLU LİSESLERİ ÖĞRETMEN SEÇİMİ BAŞVURULARI BAŞLADI ARKADAŞLAR..DUYRULUR.....
  4. S

Öğretmen Kılavuz Kitapları

E KİTAPLAR ÇIKTIIII....ÇOK GÜZEL ARKADAŞLAR E- KİTAPLAR İÇİN MEB LİNKİ..................ÇOK GÜZEL OLMUŞ BENCE, BAKIN DERİM.. DERSTE KULLANDIM. HARİİKA OLDU. http://uzaktanegitim.meb.gov.tr/EDersKitabi/
  5. S

MEB SOSYAL DERS E-KİTABI

arkadaşlar tabletler için e kitaplar hazırlandı.....ilki geldi bile ...işte link:))))))))))))))))))))))))) http://e-kitap.meb.gov.tr/test/e-kitap.html
  6. S

banka promosyonu dikkat!!!!!

arkadaşlar sizinle acilen birşey paylaşmam lazım...bu gün okulumuza halkbankasından görevliler bankamatik kartlarımızı vermek için geldiler. benim dersim old. için kartı en son ben alıyordum ki, önüme bir belgenin arka sayfasını koyup imza atın dediler. "bu ne?" diye sordum. -"bankamatik kartı...
  7. S

İnsan Hakları Sunusu

belgelerin dili insan haklarının gelişimi sunusudur.
  8. S

Herşey Güçlü Bir Türkiye İçin Sunusu

hmmmmm....sizin kadar iyi değiliz ama olur o kadar...zaten sizinkileri görünce buraya koyup koymama konusunda kararsız kaldım... herşeyin bir ezeli vardır değil mi ama ;D
  9. S

Herşey Güçlü Bir Türkiye İçin Sunusu

Herşey Güçlü Bir Türkiye İçin sunusudur..kolay gele
  10. S

Atatürkü Etkileyen Olay Ve Kişiler

Atatürkü Etkileyen Olay ve Kişiler sunumu...fransız ihtilali için köprü atmıştım ama buraya ekleyemedim..siz başka yerden bulup eklerseniz iyi bir sunum gibi
  11. S

7.sınıf 17.18 Ve 19.yy Yenilikleri

selamlar...sanırım 2007 de hazırlamışsın ben açamadım.
  12. S

Sunular İçin Ses Efektleri

Sunular İçin Ses Efektleri saolasın
  13. S

Sunular için resimler

Sunular için resimler saol paylaşım için...