Arama sonuçlarınız

1. H

T.C. İnkılap Tarihi Yıllık (Gezegen Yayınları)

1-2 hafta zamanlama olarak çok sıkışık oldu. Özellikle ilk hafta ama İnkılap Tarihi için süre ne zaman yeterli oldu ki :) Beğenen olursa kullansın, herkese sağlıklı ve başarılı bir eğitim - öğretim yılı diliyorum.
  2. H

T.C. İNKILAP TARİHİ VE ATATÜRKÇÜLÜK YILLIK PLANI (Gezegen Yayıncılık)

Ellerinize sağlık öğretmenim. Küçük bir ayrıntı dikkatimi çekti öğretmenim 23 ve 24. haftaların ikisi de 15-19 mart tarihleri olmuş. Fakat kazanım ve konular farklı. O kısımda bir sıkıntı var sanki.
  3. H

Ders Notu 6.SINIF 1.ÜNİTE BİREY VE TOPLUM DERS NOTU

Ellerinize sağlık öğretmenim.
  4. H

8.SINIF İNKILAP TARİHİ ( bakmadan geçme )

Murat Bey, burada 3 yıldır 153 sayfa dolusu "alabilir miyim hocam" mesajları ile dolmuş taşıyor paylaşım sayfanız. Keşke bu çalışmanızın tamamını yayınlasanız da beğenen öğretmenlerimiz indirip "Teşekkür ederim Murat Hocam" yazsalar. Sizce de daha güzel olmaz mıydı? Sadece bir fikir.
  5. H

Nitelikli İnsan

Teşekkürler öğretmenim elinize emeğinize sağlık
  6. H

Coğrafi Konum

Ellerinize sağlık öğretmenim
  7. H

5.Sınıf Sosyal Bilgiler 1.Ünite Oyunları (8 Adet)

Hocam bu oyunları öğrencilerimize tahtada oynatabilmemiz mümkün mü? Yani indirme yapılabiliyor mu ben nasıl ineceğini anlamadım. Emek çok güzel her defasında yenilenmesi karmaşıklaşma olayı harika
  8. H

5. Sınıf Sosyal Bilgiler Birey ve Toplum Ünitesi Tek Fasikül

İyi ki varsınız teşekkürler
  9. H

8.Sınıf İnkılap Tarihi 1. Dönem Ders Notu-Yeni Müfredat

Ellerinize, emeğinize sağlık hocam teşekkürler
  10. H

Passaparola Bölgemizi Tanıyalım

Erkan Hocam öncelikle tüm çalışmalarınızdan dolayı hem teşekkür ediyorum hem de tebrik ediyorum. Elinize, emeğinize sağlık. Sizinle özel bir hususta görüşmek istiyorum. Mail iletişim imkanımız var mı? [email protected] benim mail adresimdir.