Arama sonuçlarınız

1. MustafaOnderATiK

Yazılı 2023-2024 senaryo 2 5. sınıf 1. yazılı cevap anahtarı eklendi

Hocam ellerinize sağlık. Çok sade ve güzel olmuş. 1- Cevap anahtarı paylaşmayı düşünüyor musunuz ? 2- Bu yazılı kaçıncı senaryoya göre hazırlandı? Bilgi verebilirseniz çok sevinirim.
  2. MustafaOnderATiK

Sunu SB 7.6.1. Demokrasi Serüveni

Kıymetli hocam, affınıza sığınarak yine hatırlatma amaçlı yazmak istedim. 7. Sınıf 6. ünite 2, 3 ve 4. kazanımların ve 7. Sınıf 7. Ünite kazanımlarının sunumlarını göremedim. Hürmetlerimle.
  3. MustafaOnderATiK

SB 6.1.4. Birlikte Daha Güçlüyüz

Kıymetli hocam, elinize emeklerinize sağlık. Bu kadar göz yormayan, detaylarına dikkat edilmiş sunumlar hazırlamak çok emek ister. Çok teşekkür ederim. 6. Sınıf 1. Ünite 5. Kazanım Sorunlarımın Çözümünü Biliyorum başlığında sizin sunumunuzu göremedim. Bu konuda haberdar etmek istedim. Sağlıcakla...
  4. MustafaOnderATiK

2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Tüm Sınıflar Güncel Günlük Planlar

Kendim için hazırladığım, MEB öğrenci kitaplarına yönelik, tarihleri güncellenmiş, mümkün olduğunca yazım hataları giderilmiş, eksiksiz günlük planlardır. Umarım işinize yarar ve faydasını görürsünüz. Ünite ünite hazırlanmıştır. Mesela 1 numaralı kazanım toplam 2 hafta sürüyor. 1. Haftanın...
  5. MustafaOnderATiK

2021-2022 5. SINIF GÜNLÜK PLANLARIN TAMAMI

Hocam emeklerinize sağlık. Şöyle bi kontrol etmek istedim. 1 kazanım 3 ders saatinde yani 1 haftada bitmesi gerekirken, siz genelde 6 ders saati -2 haftada bitecek şekilde tarihleri işlemişsiniz. Ben buna şaşırdım. Yıllık planla karşılaştırdım. 1. ünite 1 ekimde biterken, günlük planlarınızda 17...
  6. MustafaOnderATiK

Güzel bir söz veya bir kitaptan alıntı bir bölüm yaz.

Bir insan, birşeyi yapmak istiyorsa; göze alamayacağı hiçbirşey yoktur. Bir insan, birşeyi yapmak istemiyorsa; üretemeyeceği bahane yoktur. Kendi sözüm.
  7. MustafaOnderATiK

Sosyal Bilgiler 5. Sınıf Yıllık Planı (MEB Yayınları) Excel 2 safya

Hocam hangi yayınlara ait. Emekleriniz için teşekkür ederim.
  8. MustafaOnderATiK

5. Sınıf Sosyal Bilgiler MEB Yıllık Planı

Erkan hocamın ellerine sağlık. Eksiklik yok hocam. Bende ince detayları önemseyen birisiyim. Dosya üzerinde ufak tefek hataları düzenleyip tüm belgeyi eşit bir düzene sokmak için çabalıyordum. Tablo kenarlarını ve metinlerin biçimini büyüklüğünü vs. ayarladıktan sonra dur son bir kez daha...
  9. MustafaOnderATiK

Etkinlik 6. Sınıf6.Ünite Yönetim Şekilleri Bil Bilebilirsen

Hocam sizi tebrik ederim. Az önce uzaktan eğitimde kullandım. Gerçekten çok hoş olmuş. İnşallah zamanla bütün konuları kapsayacak şekilde, kesinlikle bu çalışmanızı yaygınlaştırmalısınız. Etkinlik sunumunuz sıkıcı değil, çocukları soruları çözerken, oradaki tebrik olsun alkış olsun butonlara...
  10. MustafaOnderATiK

Motivasyon Yazıları

Web sitemi eklemeyi unutmuşum özür dilerim. Link: http://mustafaonderatik.100webspace.net/
  11. MustafaOnderATiK

Motivasyon Yazıları

Kıymetli hocam, emeklerinizden ötürü sizi tebrik ediyorum. Yalnız okurken ben bile etkilenemedim. Lütfen eleştirimi yapıcı kabul edin. Öğrenciler samimi sözler bekliyor. Pohpohlama yazılarının etkisi çok fazla olmuyor. Sadece size de fikir vermesi açısından kişisel web sitemi paylaşacağım...
  12. MustafaOnderATiK

Hoş Geldiniz Kendinizi tanıtır mısınız?

Merhabalar, Mustafa Önder ATİK , doğma büyüme Samsun / Bafra 'lıyım. Ailem Ordulu. Liseyi Bafra Kızılırmak Anadolu Öğretmen Lisesi 'nden, üniversiteyi Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Ereğli Eğitim Fakültesi 'nden okuyarak mezun oldum. 2013 yılı Temmuz ayında engelli öğretmen atamasıyla...
  13. MustafaOnderATiK

2018 - 2019 5, 6, 7, 8 BEP Yıllık Planı

Fena birşeye benzemiyor. Tavsiye ederim.
  14. MustafaOnderATiK

Hiç bişey bulamadım. Arkadaşlar erbaa ram i önermiş, orayı inceliyorum. Bir gelişme olursa sizlerle de paylaşırım.
  15. MustafaOnderATiK

Sevgili öğretmen arkadaşlarım, bu yıl her sınıfımda birer BEP öğrencisi bulunmaktadır. Bu konu ile ilgili çok araştırma yaptım. Fakat malesef M. Baykal öğretmenimizin paylaştığı 7. sınıf güncellenmiş BEP planından başka plan bulamadım. Elinde güncellenmiş BEP planı olan öğretmenim paylaşırsa...
  16. MustafaOnderATiK

2018-2019 Eğitim öğretim yılı sosyal grubu ders kitapları

Şehirden şehire değişebiliyor hocam. Daha kitaplar okula gelmedi bile. Böyle konuların sürüncemede kalması kötü.
  17. MustafaOnderATiK

2018 MEB İNKILAP SORU TESTLERİ ANALİZİ(SON TEKRAR İÇİN)

Allah razı olsun hocam. Emeklerinize sağlık.
  18. MustafaOnderATiK

2015-2016 Ders Kitapların PDF'leri

2015-2016 Ders Kitapların PDF'leri Hocam emek emektir. Ellerinize sağlık.
  19. MustafaOnderATiK

Kaliteli , kartuşlu tahta kalemi önerileriniz

Birçok öğretmenin hayatında olmazsa olmaz olan al , kullan at tahta kalemleri bütçeye de önemli hasar veriyor. Sizlerin tahta kalemi tavsiyelerinizi öğrenmek isterim. Bu konu başlığı adı altında diğer öğretmen arkadaşlara da umarım önemli tavsiyeler gelir ve faydası olur. İyi çalışmalar dilerim.