Arama sonuçlarınız

1. E

Kitle İletişim Araçları

çok güzel bir sunu olmuş tebriklerrrr ;)
  2. E

Haçlı Seferleriçok Güzel

Haçlı Seferleriçok Güzel nasıl açılmıyor sol alttaki yeşil şeye tıklayın indiriliyor oradan açın slaytı bilgisayarda
  3. E

Haçlı Seferleriçok Güzel

Merhaba Değerli SosyalBilgiler.biz üyesi; Ben bir 7.sınıf öğrencisi olarak hemen balıklama slaytınızı indirdim. Çok faydalı ve yararlı. Bunu çoğu kişi bilmeli ve konuda tamda öğrenciler için idealdir. Kısaca Slaytınız çok güzel olmuş ve teşekkürler. İyi forumlar dilerim...
  4. E

7.Sınıf Tüm Konular Etkinlik Test Konu Anlatımı Çalışma Kağıdı

Merhaba Değerli SosyalBilgiler.biz üyesi; Ben bir 7.sınıf öğrencisi olarak hemen indirdim. Çok faydalı ve yararlı. Bunu çoğu kişi bilmeli ve konuda tamda öğrenciler için idealdir. Kısaca çok güzel olmuş ve teşekkürler. İyi forumlar dilerim...
  5. E

SINAVLARA HAZIRLIK NASIL OLUR???

Merhaba Değerli SosyalBilgiler.biz üyesi; Ben bir 7.sınıf öğrencisi olarak hemen balıklama slaytınızı indirdim. Çok faydalı ve yararlı. Bunu çoğu kişi bilmeli ve konuda tamda öğrenciler için idealdir. Kısaca Slaytınız çok güzel olmuş ve teşekkürler. İyi forumlar dilerim... ;)
  6. E

Anadolu’da Kurulan İlk Türk Beylikleri Ve Eserleri

Anadolu’da Kurulan İlk Türk Beylikleri Ve Eserleri Ellerinize sağlık çok güzel olmuş iyi bir emek safetmişsiniz
  7. E

Atatürk ve İletişim Konu Sunumu

açamayanlara çözüm önerisi dosyaya sağ tıklayın. sonra klasörde çıkart Atatürk ve ilts by_zalatar yazıyor ona tıklayın. Sonra rardan çıkan klasöre tıklayın. İçindeki dosyaya sağ tıklayıp birlikte google chrome ile açın bende oldu. Çok teşekkürler. Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.
  8. E

Atatürk ve İletişim / Konu Anlatım ve Soru Sunusu

teşekkürler hocam çok güzel olmuş :) :)
  9. E

İletişim Benimle Başlar

teşekkürler hocam faydalı bir paylaşım olmuş
  10. E

Demokrasinin Serüveni: Yaşayan Demokrasi

arkadaşlar ben bir slayt yaptım umarım faydalı olur. Slaytta emeği dokunan erkan isanmaz hocamada çok teşekkür ediyorum.
  11. E

Demokrasinin Serüveni: Yaşayan Demokrasi

teşekkürler hocam. bizim hocamız da buradan bakıyor. Emeğinize sağlık.