Arama sonuçlarınız

1. H

Atatürk ve Dört Şehir

teşekkürler öğretmenim:)
  2. H

Atatürk'ün Kisisel Özellikleri

teşekkürler hocam:)
  3. H

Atatürk Dönemi Türk Dış Politikası Ve Atatürk'ün Ölümü

Atatürk Dönemi Türk Dış Politikası Ve Atatürk'ün Ölümü teşekkürler .
  4. H

Başkent Ankara Konu Kazanım Testi

4 Başkent Ankara Konu Kazanım Testi teşekkürer hocam .
  5. H

7.sınıf Yeni Müfredat 3.ünite 3.bölüm(devlet Yönetimi Ve Ordu)

7.sınıf Yeni Müfredat 3.ünite 3.bölüm(devlet Yönetimi Ve Ordu) elinize sağlık hocam
  6. H

7. SINIF YENİ MÜFREDAT 3.ÜNİTE (TÜRK TARİHİNDE YOLCULUK 2. BÖLÜM)

7. SINIF YENİ MÜFREDAT 3.ÜNİTE (TÜRK TARİHİNDE YOLCULUK 2. BÖLÜM) cok teşekkürler
  7. H

7. SINIF YENİ MÜFREDAT 3.ÜNİTE (TÜRK TARİHİNDE YOLCULUK 2. BÖLÜM)

7. SINIF YENİ MÜFREDAT 3.ÜNİTE (TÜRK TARİHİNDE YOLCULUK 2. BÖLÜM) saolun hocam
  8. H

Türk Tarihinde Yolculuk Ünitesi Sonuna Kadar Ders Notları

Türk Tarihinde Yolculuk Ünitesi Sonuna Kadar Ders Notları tesekkurler
  9. H

TÜRK TARİHİNDE YOLCULUK- KONU ÖZETİ-1

TÜRK TARİHİNDE YOLCULUK- KONU ÖZETİ-1 tesekkurler
  10. H

SALTANATIN KALDIRILIŞINDAN MAZLUM MİLLETLERE TAM ÖZET

SALTANATIN KALDIRILIŞINDAN MAZLUM MİLLETLERE TAM ÖZET elınıze saglık hocam tesekkurler
  11. H

bı bakar mısınız:) yaptırdıgım materyaller

bı bakar mısınız:) yaptırdıgım materyaller hocam tebrık edıyorum .. bi baakr mısınız :P bi bakmadık 10 baktık .her çalışma konuyu cok güzel anlatmış.öğrencılerın unutamayacagı çalışmaalr olmuş..elinde imkanı olanlar yapmıyor zaten hocam. ımkansızlıklar yaratıcı fikirlerii getırmış.
  12. H

Geldikleri Gibi Giderler

Geldikleri Gibi Giderler hocam bazı konuların ayrımını cok yerınde yapmışınız.ogrencılerın kafasında soru işaretı kalmadan ,ezberlemeden ogrenmelerı sağlanıyor.elınızee sağlık .
  13. H

1998-2013 Çıkmış Sorular Bir Kahraman Doğuyor

1998-2013 Çıkmış Sorular Bir Kahraman Doğuyor hocamm cok emek harcamışınızz elınıze sağlık
  14. H

Amasya görüşmesi görselleştirme

Amasya görüşmesi görselleştirme bılgının kalıcılıgına faydası olur hocam ..teşekkurler
  15. H

Rollerimiz Etkinliği

Rollerimiz Etkinliği elınıze sağlıkk hocam..kurtarıcı oldu:)
  16. H

Haklarımı Öğreniyorum 14 Slayt

Haklarımı Öğreniyorum 14 Slayt hocam ancak bu kadar guzel olabılr. elınıze sağlık ..
  17. H

Haklarımı Öğreniyorum ünitesi Etkinlikleri

Haklarımı Öğreniyorum ünitesi Etkinlikleri hocam elınıze sağlık . 5.sınıflarla alaklaıı hiç bi bilgim, kaynagım yoktuu. cok guzel olmus
  18. H

Bu sorunun cevabı nedir?

Bu sorunun cevabı nedir? turızm gelırlerı bakımından marmara 1. sırada ege bolgesı 2.sırada . akdenız 3.sırada gelıyor.. marmara olmadgı ıcın ege bolgesı dogru cvp .akdenız denız turzmı var. ege bolgesı denız sağlık kaplıcalar.gelırı daha fazla.
  19. H

doğru cevap nedir?lütfeen yardımcı olunn

doğru cevap nedir?lütfeen yardımcı olunn hanginine ulaşılamaz sorusu da yanlış olur .çünkü hepsine ulaşılır seçeneklerın .türk tarıhı açısından en onemli sonucu laıklık yolunda atılan en onemlı adımdır.
  20. H

doğru cevap nedir?lütfeen yardımcı olunn

doğru cevap nedir?lütfeen yardımcı olunn a cvp