Arama sonuçlarınız

1. S

Sevr'mi Lozan'mı Etkinliği

Sevr'mi Lozan'mı Etkinliği lütfen sunuları nereden açacağımı söyler misiniz arkadaşlar llütfen
  2. S

Ya istikla ya ölüm ünitesi kim 100 almak ister yarışması

Ya istikla ya ölüm ünitesi kim 100 almak ister yarışması lütfen yardım edin nereden indireceğim yani bulamadım sınavıma çok az kaldı 8 ocak lütfennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn yardımlarınızı bekliyorum
  3. S

Ya istikla ya ölüm ünitesi kim 100 almak ister yarışması

Ya istikla ya ölüm ünitesi kim 100 almak ister yarışması ben neden testi görüyorum nereden açılıyor bana yardım edin cevaplarınızı bekliyorum sınavıma az kaldı lütfen bugün cevap yazın acil lütfen
  4. S

Bir Kahraman Doğuyor Eşleştirme Etkinliği

Bir Kahraman Doğuyor Eşleştirme Etkinliği arkadaşlar ben soruları göremiyorum,
  5. S

Bir Kahraman Doğuyor (Boşluk Doldurma)

Bir Kahraman Doğuyor (Boşluk Doldurma) arkadaşlar ben soruları göremiyorum bana yardım edin lütfen nereden soruları açabilirim
  6. S

Degisim ve Gelisim (Rönesans-Reform)

Degisim ve Gelisim (Rönesans-Reform) ya ben nasıl açacağım bu testleri yardımcı olun nolurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :D
  7. S

Ülkemizde Nüfus / Nerelerde Yaşıyoruz

Ülkemizde Nüfus / Nerelerde Yaşıyoruz Neden indirme yeri yok ya da neden sorular çıkmıyor.Lütfen yardımcı olun.Çünkü bu konular benim için çok önemli olduğundan çalışmam gerekiyor.Bu nedenle cevaplarınızı bekliyorum.
  8. S

Denizlerde Ticaret ve Fetih Çalışma Kağıdı-cevap anahtarlı

Denizlerde Ticaret ve Fetih Çalışma Kağıdı-cevap anahtarlı Neden istediğim testler,çalışma kağıtları çıkmıyor? Pazartesi sınavım var ve tarih konusu 80 puanlık. Lütfen yardım edin. Çünkü bu sınavı yüksek tutturmak zorundayım. Neden çıkmıyor? Lütfen sorularıma cevap verin !!!!!!!!!!!!. :( :( :( :'(
  9. S

Soru Cevap Boluk Doldurma Doğru Yanlış Çoktan Seçmeli(tüm Etkinlikler) Çözümlü

testiniz boşluk doldurmanız ya da doğru yanlış etkinlikleriniz nerde lütfen açın >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(
  10. S

Osmanlı'da Hoşgörü : Konu Anlatım

Osmanlı'da Hoşgörü : Konu Anlatım lütfen soruma cevap verin test bölümünü nasıl açıyoruz arkadaşlar? sınavım yaklaştı acele çalımam gerekiyor yardımlarınızı bekliyorum