Arama sonuçlarınız

1. F

Kahramanlarımız Boyama Sayfaları

emeğinize sağlık çok güzel olmuş
  2. F

2018-2019 II.DÖNEM SOSYAL BİLGİLER ZÜMRE TUTANAĞI

Bu sitede paylaşıp, ayrıca üyelik isteyen başka siteye yönlendirmek de ne bileyim...
  3. F

8.SINIF IV.ÜNİTE ÇAĞDAŞ TÜRKİYE YOLUNDA ADIMLAR DERS NOTU

Sayın hocam çalışmalarınızı çok beğeniyor ve yakından takip ediyorum konu özeti etkinliklerle, sorularla ve ipuçlarıyla(gerçi siz buna hap biligi diyorsunun :) zenginleştirililmiş .... acaba bunları toplu halde nasıl edinebiliriz.?
  4. F

8.SINIF I. ÜNİTE BİR KAHRAMAN DOĞUYOR DERS NOTU

Sayın Hocam emeğine sağlık.gerçekten çok beğendim.konu ve konuları pekiştirecek sorular çok yerinde olmuş.
  5. F

Medya Okuryazarlığı Dersi Eğitimi (Uzaktan Eğitim)

Medya Okuryazarlığı Dersi Eğitimi (Uzaktan Eğitim) KURSA KAYIT DOLDU? KAYITLI DEĞİLSİNİZ DİYOR
  6. F

e-Okula Toplu Sınıf Kitaplığı Oluşturma

e-Okula Toplu Sınıf Kitaplığı Oluşturma HOCAM BEN YAPTIM MÜTHİŞ PRATİK.... TAVSİYE EDİYORUM.BİRDE PROGRAMIN 30 GÜNLÜK DENEME SÜRESİ OLMASA.
  7. F

Merhaba NEF liler buraya

Merhaba NEF liler buraya bilecik merkezde gorev yapıyorum.
  8. F

Merhaba NEF liler buraya

Merhaba NEF liler buraya 2012 NEF sosyal bilgiler.bizim donemden olanlar vardır...
  9. F

bu sorunun cevabını bilen var mı

bu sorunun cevabını bilen var mı SORU BAŞLANGICI DİKKATE ALINIRSA CEVAP B GİBİ. YALNIZ SORUNUN SORU YAZMA İLKELERİNDEN SADE,NET VE ANLAŞILIR İLKELERİNE DE TERS DÜŞTÜĞÜNÜ SÖYLEMEK LAZIM.
  10. F

Kaç kedi var?

Kaç kedi var? 72 Mİ HOCAM??
  11. F

2012-2013 I. DÖNEM I. YAZILI (KARMA)CEVAP ANAHTARLI

2012-2013 I. DÖNEM I. YAZILI (EŞLEŞTİRME BOŞLUK DOLDURMA ÇOKTAN SEÇMELİ) ÇOK GÜZEL BİR ÇALIŞMA OLMUŞ...
  12. F

2013 sbs

2013 sbs bunu bende çok merak ediyorum..?