Arama sonuçlarınız

1. E

ÜLKEMİZDE ÇIKARILAN MADENLER

ÜLKEMİZDE ÇIKARILAN MADENLER güzel
  2. E

Dünya'yı Keşfediyoruz- İslam Dönemi vb

Dünya'yı Keşfediyoruz- İslam Dönemi vb beğenmedim ama yinede uğraşmışsın
  3. E

En sevdiğiniz konu

En sevdiğiniz konu BU ANKETİN AMACI NE
  4. E

Kim Nerede Çalışıyor?

Kim Nerede Çalışıyor? HOCAM SUNUNUN DEVAMI NERDE
  5. E

Nevruz Sunusu

Nevruz Sunusu
  6. E

ipek yolunda türkler

ipek yolunda türkler nereden indiriyoruz
  7. E

Cebelitarık'ın İki Yakası- Emeviler ve Abbasiler

Cebelitarık'ın İki Yakası- Emeviler ve Abbasiler hocam sunularınızı takip ediyor indiriyorum çok yardımcı oluyor
  8. E

Erkan İSANMAZ

erkan isanmazın sunuları gold üyelik bölümüne gir üyeysen giriş yap değilsen üye ol daha sonra aşağıda katagoriler ver 6.sınıf sunularında istediğin konunun üzerine tıkla sunlar gelecek sunların karşısında kimin yaptığı yazıyor.karşısında sosyal bilgiler öğretmeni yazan sunu erkan isanmazın...
  9. E

Kimler Geldi Kimler Geçti: Anadolu Medeniyetleri

Kimler Geldi Kimler Geçti: Anadolu Medeniyetleri HOCAM GÜZEL OLMUŞ
  10. E

İlk Türk Devletler

İlk Türk Devletler çok çan sesi kullanılmış
  11. E

Yeryüzünde Yaşam:Geçmişten Günümüze Yerleşme

Yeryüzünde Yaşam:Geçmişten Günümüze Yerleşme bazı yerlerde hata yapmışsınız ama güzel olmuş hocam
  12. E

6. SINIF DÜNYADA İKLİM (SÜPER ANLATIM ! )

6. SINIF DÜNYADA İKLİM (SÜPER ANLATIM ! ) ÇOK GÜZEL OLMUŞ BİR DE ANİMASYON EKLESEYDİN TAM OLACAKIR
  13. E

Ülkemizin Kaynakları:Çayın Hikayesi

Ülkemizin Kaynakları:Çayın Hikayesi sayın hocam sunularınızda hiç bir değişiklik yapılamıyor.bunu nasıl yapıyorsunuz açıklarmısınız
  14. E

Ülkemizin Kaynakları:Çayın Hikayesi

Ülkemizin Kaynakları:Çayın Hikayesi sayın hocam sunularınızı inceliyorum bilgisayarda sununun üstüne gelip sağa tıklayıp yeniye tıklıyorum.sunuya baktığımda sunudaki hiçbir şey değiştirilemiyor.sunuya bir değişiklik eklenemiyor.sunuyu nası böyle yapıyorsunuz ülkemizin kaynakları çayın hikayesi...