Arama sonuçlarınız

1. A

2016 İL DIŞI YAPACAKLAR

2016 İL DIŞI YAPACAKLAR Teşekkür ederim. Sahil ilçeleri yazacağım sadece. İnşallah olur
  2. A

2016 İL DIŞI YAPACAKLAR

2016 İL DIŞI YAPACAKLAR Benim 98 puanım var. Trabzon ordu samsun civarı sahil bölgeler gelir mi? Geçen yıl bu civarlara giden arkadaşlar varsa kaç puanla gittiklerini paylaşsınlar lütfen. Teşekkürler
  3. A

2016 İL DIŞI YAPACAKLAR

il dışı tercih yapacak olanlar hangi puanla nereleri yazmayı düşünüyorlar?
  4. A

erkan isanmaz hocam soruya bir bakar mısınız

erkan isanmaz hocam soruya bir bakar mısınız Tabiki a. C şıkkındaki vatan bit bütündür derken kastedilen şey şu: ülke bölünür ermeni ve rum devletleri gibi devletler kurulacak diyor. Bu da bağımsızlığı vurgudur. Â şıkkındaki egemenliği vurgu yapmış
  5. A

TEOGS DA DIŞ POLİTİKA DAHİL Mİ???

TEOGS DA DIŞ POLİTİKA DAHİL Mİ??? ben kılavuz kitaptaki yıllık plana baktım.nisan sonu 6.ünite sonuna denk geldiği için öyle düşündüm. 6.üniteyi bile anlattım. :)) neyse böyle iyi oldu. Teşekkür Ederim.
  6. A

TEOGS DA DIŞ POLİTİKA DAHİL Mİ???

TEOGS DA DIŞ POLİTİKA DAHİL Mİ??? 6.ünite sonuna kadar dahil değil mi? ben ona göre planladım herşeyi
  7. A

Konularda Nerelerdeyiz 26 02 2014

Konularda Nerelerdeyiz 26 02 2014 hocam vatandaşlıkta da inklp işliyorum. bunun dışında haftalık ders saatim 24 yani çok boş saatim var. boş saatlerimde müzk resm gibi ders öğretmenlerinden rica edp derslerini alıyorum. bu şekilde bitrdim. 2. dönem konuları ilk dönem konularına göre çocukla...
  8. A

Konularda Nerelerdeyiz 26 02 2014

Konularda Nerelerdeyiz 26 02 2014 5: sivil toplum kuruluşları 6: vergi 7: reform bitti 8:sınava kadarki konuları bu hafta bitirdim. tekrar yapcm
  9. A

22 aralık 2013 itibariyle konularda nerdesiniz

22 aralık 2013 itibariyle konularda nerdesiniz 5: nüfus 6:ilk turk devltlrnde kultur-mednyt 7:denzlerdeki fetihleri bitrdm 8: buyuk taarruz
  10. A

Bu soruya bakabilir miyiz?

Bu soruya bakabilir miyiz? bence bağımsızlık değil. çünkü onlar davet etmeden gitmk bağımsızlığa aykırı bi durum değildir. tbmm'nin resmi varlığını kabul ettirmede kararlılık diyebiliriz
  11. A

14/15 Aralık 2013 Tarihli 8.Sınıflar Mazeret Sınavı Soru Kitapçıkları ve Cevapla

14/15 Aralık 2013 Tarihli 8.Sınıflar Mazeret Sınavı Soru Kitapçıkları ve Cevapla kapsamı çok düşük sanki.
  12. A

Aralık Deneme Sınavı

Aralık Deneme Sınavı bu hangi yayının denemesi
  13. A

fikirleriniz varsa

fikirleriniz varsa hocam bu antlaşmalardan birinin ateşkes birinin barış olduğunu unutmayalım. mudanya sadece silahlı savaşı bitiren antlaşmadır. içeriğinin çok bi hükmü yoktur. asıl antşma lozandır. lozanın içeriği uygulanır. ateşkes olan mudanya nın değil. o yüzden taviz verilmiştir demek çok...
  14. A

TEOG sınavı TC İnk. Tar. ve Ata. dersi Türkiye ortalaması 13,5-14 arası olabilir

TEOG sınavı TC İnk. Tar. ve Ata. dersi Türkiye ortalaması 13,5-14 arası olabilir bence ortalama çok daha yüksek çıkacak. ben yüksekovadayım .ortalamam 12,5. Burda bu ortalama yapılmışsa diğer yerler uçmuştur. ki ben bu sınavdan öğrencilerimden daha iyisini bekliyordum. benim bildiğim kadarıyla...
  15. A

10.12.2013 tarihi itibariyle konularda nerelerdesiniz?

10.12.2013 tarihi itibariyle konularda nerelerdesiniz? 5ler: iklimler bitti 6lar. mezopotamya med. 7: osmanlının kuruluşnda kaldım 8:güney cephesi bitti
  16. A

Açık Oy Gizli Sayım

Açık Oy Gizli Sayım böyle akıl dışı saçmasapan bi olayın yaşandığı başka bi ülke hi duymadım. demokrasiyi yerleştirmeye çalıştıklarında bu uygulamanın ne kadar antidemokratik olduğunu görmek çok mu zordu hala anlayamıyorum. zaten tek parti dönemi neyi değiştirmeye çalışıyosun ki gizli sayım...
  17. A

TC İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük 1.ortak sınav tahmini doğru ortalamanız kaç?

TC İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük 1.ortak sınav tahmini doğru ortalamanız kaç? 12,5 YÜKSEKOVA
  18. A

YEPYENİ VE MÜKEMMEL BİR SINAV !!!!

İNŞALLAH BEĞENİRSİNİZ.
  19. A

T.C. İnkılâp Tarihi ve Atatürkçülük Dersi Merkezi sınavlardan kaldırılsın mı?

T.C. İnkılâp Tarihi ve Atatürkçülük Dersi Merkezi sınavlardan kaldırılsın mı? kaldırılırsa iş yükümüz %90 azalacak. yani ben kendi adıma bu şekilde düşünüyorum. ama yine de kesinlikle kaldırılmasın. önemsenmeyen dersin öğretmeni olmak sinir bozucu olur. sınıfımda umursamaz öğrenci olsun...
  20. A

02.11.2013 itibari ile konularda nerdesniz?

02.11.2013 itibari ile konularda nerdesniz? 5ler: yeryüzü şekilleri bitti bölgelere geçeceğim 6: tarihi çağları bitirdim. anadolu medeniyetlerine geçeceğim. 7: osmanlı kuruluşuna geçtm 8: güney cephesi