Arama sonuçlarınız

1. F

Sosyal Bilgiler Kelime Oyunu - Yeryüzünde Yaşam

Sosyal Bilgiler Kelime Oyunu - Yeryüzünde Yaşam Güzel bir oyun olmuş ancak ne yazık ki açılmıyor. Açabilen var mı
  2. F

Atatürkü Anlamak Ders Notu

Atatürkü Anlamak Ders Notu Hocam çocuklar için hem görselliği hem de önemli notlarıyla gayet güzel bir çalışma olmuş teşekkür ederim.
  3. F

kolej öğretmenleri bana yardım edebilir mi?

kolej öğretmenleri bana yardım edebilir mi? HOCAM HAYIRLI OLSUN HER ÖZEL OKULUN YILLIK AKEDEMİK TAKVİMİ OLUYOR. AKEDEMİK TAKVİME GÖRE PLAN YAPIYORSUNUZ. BURDAKİ CD DEN ALIRSANIZ ÇOK RAHAT EDERSİNİZ. AMA TAKILDIĞINIZ BİR ŞEY OLURSA ELİMDEN GELEN YARDIMI YAPABİLİRİM 11 SENEDİR ÖZEL OKUL...
  4. F

Akıllı Tahta Süper Bir İcat

Akıllı Tahta Süper Bir İcat Akıllı tahtayı 3 yıldır kullanıyorum tüm yorumları okudum evet ilk yıl bizde çok zorlandık önceden ayar yapılmazsa zor yazı yazılıyor ama bunun için zaman artık harcamıyoruz bir öğrencimiz bu işten sorumlu derse girmeden tamamlanıyor işlem ayrıca önemli yerlerin...
  5. F

SOSYAL DERSLİĞİ KAPI GİYDİRME

SOSYAL BİLGİLER DERSLİĞİ KAPI GİYDİRME Hocam elinize sağlık ben de tarihsel empatide böyle bir çalışma yapmıştım, Picasso adlı bir proğramı görsel sanatlar öğretmenim önermişti gezginlerde var sanırım yardımı dokunabilir.
  6. F

2012-2013 5.Sınıf Sosyal Bilgiler I.Dönem II.Yazılı-YEPYENi-

2012-2013 5.Sınıf Sosyal Bilgiler I.Dönem II.Yazılı-YEPYENi- Hocam tam istenilen sınav şekli olmuş ellerinize sağlık
  7. F

2012-2013 5.Sınıf Sosyal Bİlgiler I.Dönem I.Yazılı-YEPYENi-

2012-2013 5.Sınıf Sosyal Bİlgiler I.Dönem I.Yazılı-YEPYENi- Hocam yeni başladığım 5. sınıf müfredatı için nasıl soru olabilir düşüncesini kafamdan çıkarttı bu sorular teşekkür ederim. Emeğinize değmiş ben çocuklarıma zor soru sormayı istemiyorum ölçecek sorular olması güzel.
  8. F

kitap önerisi

kitap önerisi Ben her öğrenciye 2 kitap okuma şeklinde görevlendirdim. En fazla popüler tarihi sevdiler ama diğer kitaplar da fetih serisi, muştu çanakkale serisi gibi seriler 5 ve 6. sınıflar için çok iyi oldu. NT nin sitesinden kapıda ödemeyle alınabiliyor.