Arama sonuçlarınız

1. B

Seyyahların Gözünde Osmanlı

Seyyahların Gözünde Osmanlı Teşekkürler,ellerinize sağlık.
  2. B

Hoş Geldiniz!

Hoş Geldiniz! E tabii, ben bir öğrenciyim mesela.Sitenizden de çok memnun kaldım.Daha yeni üye olmam rağmen güzel şeylerle karşılaştım.
  3. B

Kız milleti değil mi adamın başını yer :)

Kız milleti değil mi adamın başını yer :) Tabii ki de tatlılar. Çünkü çocuklar, bebekler bence hep masumdurlar. Bu masum halleri de onları sevimli kılar.Bence.
  4. B

Türk Çağdaşlaşması

Türk Çağdaşlaşması Alttaki "1_Turk_Cadhdathlathmasy.rar (1660.18 KB - Yükleme: 4504 kez.)" Yazısına tıklayacaksınız.
  5. B

kitap

kitap Ben en çok roman okumaktan hoşlanırım. Bir tanesini özellikle çok sevdim. Hatta 2-3 kez okudum. Ahmed Günbay Yıldız'ın "Ülkemin Açmayan Çiçekleri" kitabıydı.Sizlere de tavsiye ederim.
  6. B

Kız milleti değil mi adamın başını yer :)

Kız milleti değil mi adamın başını yer :) Ama erkek çocuk da kızın ayakkabısıyla oynuyormuş, o da ne yapsın sinirlenmiştir. Yeni cicileriyle oynadılar diye.
  7. B

Bilgi Yarışmaları İçin Genel Kültür Soruları

Bilgi Yarışmaları İçin Genel Kültür Soruları Teşekkürler.Biz ilköğretim okulları arası bilgi yarışmasına gittik. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Soruları o kadar kolaydı ki.
  8. B

8. Sınıf Tc İnkılap Tarihi Ve Atatürkçülük Ders Notları

8. Sınıf Tc İnkılap Tarihi Ve Atatürkçülük Ders Notları Teşekkürler. Gerçekten çok güzel.
  9. B

Bir Devrin Analizi:Nutuk

Bir Devrin Analizi:Nutuk Süper bir slayt. Çok çok teşekkürler. İnkılap dersini anlamada bu sitenin büyük bir payı olacak gibi.
  10. B

Hoş Geldiniz!

Hoş Geldiniz! Hoşbuldum ama buradaki tüm üyeler öğretmen mi?