Arama sonuçlarınız

1. D

Atatürkçülük İle ilgili slaytlar devamı

Mazlum Milletler
  2. D

8.SINIF ATATÜRKÇÜLÜK ÜNİTESİ İLE İLGİLİ SLAYTLAR

Laiklik Toplumsal Barışı Sağlar.(1.sıradakı dosyada) Halkçılık İlkesinin Kavramı (2.SIRADAKİ DOSYADA) Karanlıktan Aydınlığa Geçiş(Laiklik) ((3.Sıradaki Dosyada)
  3. D

Çağdaş Türkiye Yolunda Adımlar 8.sınıf Etkinlik Çalışması

İyi çalışmalar yararlı olması dileğiyle arkadaslar simdi daha anlaşılır hale getirdim.Başka programda hazırladığım için PDF 'ye koyacağıma word e koymusum arkadaslar özür diliyorum. PDF FORMATINDA COK GÜZEL VE RAHAT BİR ŞEKİLDE GÖREBİLİRSİNİZ. İYİ ÇALISMALARA
  4. D

Ya İstiklal Ya Ölüm ünitesi Z T V DERS KONU ANLATIM VİDEOLARI

Z T V DERS VİDEOLARI EN AZ 20 DK SÜREN VE ÖĞRETMENİN TAHTADA ANLATIIĞI VİDEOLARLA DERSLERİ ANLIYAMAYAN ÖĞRENCİLER İÇİN BİREBİR Sırasına göre ayarlamadım.GOM PLAYER İLE RAHATÇA İZLİYEBİLİRSİNİZ [b] 1.Tekalif-i Milliye Emirleri Sakarya savaşı konu anlatımı [b] 2.Batı...
  5. D

3.ünite ya istiklal ya ölüm

3.ünite ile ilgili sunum(alıntıdır..)2.üniteyi de barındıran bir sunumdur www.egitim.gov.tr
  6. D

1.ünite genel tekrar ve soru sunumu (index e tıklıyıp açabilirsiniz)

umarım begenirsiniz alıntıdır. kaynakça:www.egitim.gov.tr
  7. D

Bir Kahraman Doğuyor

BİR KAHRAMAN DOĞUYOR KONU Mustafa Kemal Atatürk'ün sivil ve askeri yaşamına genel bakış HEDEFLER Mustafa Kemal'in çocukluk dönemi, öğrenim ve askerlik hayatıyla ilgili olay ve olguları kavrama Mustafa Kemal'in askeri başarıları ile yeteneklerini ilişkilendirme bilgisini edinme Mustafa...
  8. D

7.sınıf Sosyal Bilgiler

7.snf
  9. D

sinav-kaygısı

Kendi Çalışmamdır. yorumum:sbs'yi kazansanız da veya kaybetsenizde yine sonunda ölüm olmadığını bildirmek isterim. Hayır da Şer de Allah'tandır.Her şerde bir hayır olduğu gibi her hayırda da şer olabilir.Bu yazdığım cümleler sizleri inş motive etmiştir..
  10. D

1 Soruda Kaldık

Türkiye Cumhuriyeti’nin bütün dünya ülkeleri tarafından resmen tanınmasını sağlayan diplomatik olay aşağıdakilerden hangisinde doğru olarak verilmiştir? A) Londra Konferansı B) Ankara Antlaşması C) Gümrü Antlaşması D) Lozan Barış Antlaşması Lozan Cumhuriyetin ilalnından önceydi soruda Türkiye...
  11. D

Türkiye Cumhuriyetinin Temel Nitelikleri

yaptıgım slaytın videolu hali umarım begenirisniz kısa bir slayt
  12. D

Yaşayan demokrasi (Bütün ünite)

Kendi çalışmamdır.
  13. D

4shared gibi yasaklı sitelere girme yöntemi

www.ktunnel.com Ktunnel , çevrimiçi gizliliğinizi korumak için burada! Okuldaki yasak sitelere bu yöntemle gireceginizi umuyorum. Evde girebildim,okulda da giriyor. İnşallah yararlı olurum
  14. D

7.SINIF PERFORMANS ÖDEVLERİ

7. SINIF SOSYAL BİLGİLER DERSİ PERFORMANS GÖREVİ(1)(1) Sevgili öğrenciler; Sizden Türkiye nüfusunun özellikleriyle ilgili aşağıdaki çalışmaları yapmanız beklenmektedir. 1)Coğrafi bölgeler üzerinde Türkiye nüfusunun dağılışını boyama yöntemi ile gösteriniz. 2)Bölgelere göre nüfusun neden...
  15. D

7 snf ekonomik ve ssYL HAYAT

ahilik medreseler
  16. D

veli -sinav kaygısı

en azından bir teşekkür edin yhaw saatlerimizi weriorz biz bunları yaparken inş begenirsiniz