Arama sonuçlarınız

1. O

K12 Beceriler Çerçevesi Türkiye Bütüncül Raporu hakkında

https://www.sosyalciniz.net/k12-beceriler-cercevesi-turkiye-butuncul-modeli-sosyal-bilgiler-inceleme-raporu/ Zeki hoca sağolsun onun sayfasında böyle bir rapor var hocam
  2. O

ATATÜRKÇÜLÜK VE ÇAĞDAŞLAŞAN TÜRKİYE ÜNİTE ETKİNLİĞİ

teşekkürler hocam güzel bir etkinlik olmuş
  3. O

Medya okuryazarlığı dersi kitabı (2014-32mb-194 sayfa)

Bu dersi ilk defa vereceğim kitap bulamıyordum bu iyi oldu çok teşekkür ederim hocam sağolun
  4. O

2017-2018 5.Sınıf 1.Dönem 1.Sınav

çok güzel olmuş elinize sağlık hocam
  5. O

Kültür ve Miras- Tarihe Yolculuk- Mezopotamya

Basitleştirilmiş, yönerge şeklinde bir plandır. başarılar...
  6. O

Sosyal Bilgiler 514 Çocuk Hakları Her Yerde Günlük Plan

basitleştirilmiş yönerge şeklinde bir plandır güle güle kullanın
  7. O

2017-2018 Halk Kültürü Dersi 6. Sınıf Yıllık Planı

hocam çok sağ olun ellerinize emeklerinize sağlık...
  8. O

TEOG-2 HAZIRLIK 20 SORULUK süper DENEME

emeğine sağlık hocam çok teşekkürler
  9. O

HUKUKTA HAK ARAMA YOLLARI

HUKUKTA HAK ARAMA YOLLARI tekrar tekrar tekrar çok teşekkürler emeğinize sağlık...
  10. O

VATANDAŞLIK TOPLUMSAL KURALLAR

VATANDAŞLIK TOPLUMSAL KURALLAR tekrar tekrar çok teşekkürler...
  11. O

Kişinin Hakları ve Ödevleri Nelerdir?

Kişinin Hakları ve Ödevleri Nelerdir? tekrar çok teşekkürler...
  12. O

TEMEL KAVRAMLAR BULMACA ETKİNLİĞİ

TEMEL KAVRAMLAR BULMACA ETKİNLİĞİ hocam gerçekten çok teşekkür ederiz sıkışıp kalmıştık vallahi...
  13. O

8 - Bir Kahraman Doğuyor Ünitesi Performans Görevlerim

8 - Bir Kahraman Doğuyor Ünitesi Performans Görevlerim ilgi çekici, alternatifli, yapılabilirliği olan,eğlendirici ve öğretici ödevlere benziyor teşekkür ederim eline sağlık...
  14. O

Hukuk ve Adalet Yıllık Planı

Hukuk ve Adalet Yıllık Planı çok teşekkür ederim gerçekten işime yaradı
  15. O

Bir Kahraman Doğuyor Ünitesi Ders Notlarım - Özet Halinde

Bir Kahraman Doğuyor Ünitesi Ders Notlarım - Özet Halinde sayın hocam kısa öz ve bir o kadar da değerli ve güzel bir çalışma olmuş eline emeğine sağlık çok teşekkür ederiz...
  16. O

8.Sınıf-TC.İNKİLAP TARİHİ-Konu Anlatım Özet Kitabı-ERDOĞAN GÜL

8.Sınıf-TC.İNKİLAP TARİHİ-Konu Anlatım Özet Kitabı-ERDOĞAN GÜL hocam vallahi eline koluna emeğine sağlık çok güzel bir çalışma olmuş çok emek harcamışsın büyük bir ürün ortaya çıkarmışsın en güzeli de hiç düşünmeden cömertçe bunu bizlerle paylaşmışsın allah ta seni kendi cömertliği ile...
  17. O

Sosyal Bilgiler 5 II.Dönem I.Yazılı-Yeni

Sosyal Bilgiler 5 II.Dönem I.Yazılı-Yeni hocam gerçekten titizlikle hazırlanmış çok teşekkür ederim...
  18. O

ülkemizin doğal ve tarihi güzellikleri

Yönerge: Öncelikle belirtmek isterim ki, bu çalışma bir derlemedir. Emeği geçen arkadaşlara teşekkür ederim. Çıktılar yazıcıdan alındıktan sonra ( renkli çıktı alınırsa daha güzel olur) öğrencilerle birlikte sınıfta çizgilerden kesilir,resimler karışık olarak fon kartonu üzerine yapıştırılır...
  19. O

sınıf panosu için görsel materyaller

sınıf panosuna asılıp sergilenebilecek görsel materyaller. hem öğrencilerin panoyu inceleyerek faydalanabilmeleri, hem de sınıfın iç görselliği için kullanılabilecek çıktılar içeriyor. çeşitli slaylardan derleme yapılarak hazırlanmıştır. emeği geçen arkadaşlara teşekkürler...
  20. O

Kuruluş-1 ( Osmanlı Devleti'nin Kuruluşu ) / Konu Anlatım ve Soru Sunusu

Kuruluş-1 ( Osmanlı Devleti'nin Kuruluşu ) / Konu Anlatım ve Soru Sunusu sizin gibi zümredaşlarımız olduğu için gerçekten çok şanslıyız. ellerinize sağlık çok güzel hazırlanmış