Arama sonuçlarınız

1. Ö

dünyada iklim tipleri - çalışma kağıdı

dünyada iklim tipleri - çalışma kağıdı Paylaşım için teşekkürler, eline sağlık Seçkin Hocam
  2. Ö

En Son Hangi Kitabı Okudunuz?

En Son Hangi Kitabı Okudunuz? Ferit Edgü O/Hakkari'de Bir Mevsim(70'li yıllarda Doğu'da görev yapan bir öğretmenin yaşadıkları anlatılıyor)
  3. Ö

Öğretmenlere Tatil Ayarı

Öğretmenlere Tatil Ayarı arkadaşlar bu nedir böyle Allah aşkına?Eline az veya çok yetki alan herkes önce öğretmenlerle uğraşıyor.Merak ediyorum acaba çocukluktan öğretmenlerle ilgili kötü anıları mı var?Bu arada çok ilginç buldum mesleki itibarımız 3 ay tatil yaptığımız için kaybolmuş.Bunu...
  4. Ö

En Son Hangi Kitabı Okudunuz?

En Son Hangi Kitabı Okudunuz? İskender Pala- Katre-i Matem
  5. Ö

Dolmuş Muhabbetleri..

Dolmuş Muhabbetleri.. çok komikmiş koptuk valla gülmekten
  6. Ö

2010-2011 Öğretim Yılı Eğitime Hazırlık Ödeneği

2010-2011 Öğretim Yılı Eğitime Hazırlık Ödeneği beğenmemekte haklıyız çünkü yıl boyunca yaptığımız kırtasiye masrafı, öğrencilere aldığımız ufak tefek hediyeler, ödüller vs. fazlasıyla kendi cebimizden çıkıyor zaten.
  7. Ö

Kaç Yıllık Öğretmensiniz

12. yılımı çalışacağım bu yıl, gerçekten yıllar çok hızlı geçiyor, hele birde mezun ettiğimiz öğrencilerinde öğretmen olduklarını görünce bunu daha iyi anlıyoruz :)
  8. Ö

Konularda Nerdesiniz?

6. sınıflarda Hunlar 7. sınıflarda Osmanlı Yeni Başkentinde 8.sınıflarda Tekalifi Milliye (8. sınıflarda konular çok yavaş ilerliyor bu hızla müfredatı tam uygulamak ve konuları yetiştirmek bana imkansız gibi gelmeye başladı, moralim çok bozuluyor arkadaşlar acayip sinir oluyorum!!!)
  9. Ö

Konularda Nerdesiniz?

Konularda Nerdesiniz?:kasım Sonu 6.sınıflarda Anadolu Uygarlıkları 7. sınıflarda Kuruluş 8. sınıflarda Doğu cephesi (ben oldukça geri kalmışım galiba)
  10. Ö

Gözlem Formları Ve Etkinlik Değerlendirme Programıdır

HOCAM ELİNİZE SAĞLIK ÇOK GÜZEL AMA İŞİMİZE YARAMASI İÇİN PAROLA LAZIM
  11. Ö

Sosyal 6- Meridyenlerle İlgili Saat Hesapları Problem Çözüyor Musunuz

ben saat hesaplamalarına girmeden geçtim. sadece 4 dakikayı bilsinler ve Türkiye'nin en doğusu ve batısı arasındaki yerel saat farkını hesaplamayı öğrensinler yeter bence. zaten daha fazlasını vermeye kalkarsak konular hayatta yetişmez.
  12. Ö

İdarecilerin 6 Saati

Sosyal bilgiler dersi almamak için tabiki,çünkü idarecilerde bu zorunluluktan pek hoşlanmıyorlar önlerinde SBS var ve derste verimli olamıyorlar.Yinede 6 saat derse girmek zorundalar ama bu ders seçmeli derste olabilir (sosyalcilerin girebildiği seçmeli ders)
  13. Ö

İdarecilerin 6 Saati

Benim okulumda da aynı durum yaşanıyor.İdarecimiz sosyal bilgiler öğretmeni olduğu için 2 yıl  boyunca 6 saat derse girdi ve bu durum benim ders saatimin azalmasına neden oldu.Ama bu yıl formatörlük belgesi olduğu için formatör olarak ayrıca da halk kültürü dersine gireceğini söyledi.
  14. Ö

ORTA ASYA TÜRK TARİHİ OKS 2006-1997

Orta Asya Türk Tarihi Oks 2006-1997 teşekkürler
  15. Ö

7. sınıf konularını nasıl işlliyorsunuz

7. Sınıf Konularını Nasıl İşlliyorsunuz ben beyliklerin yerlerini, nerede kurulduklarını kavrattım ayrıca sırası geldikçe osmanlı ile olan ilişkilerine de kısaca değiniyorum.Ama kitaba göre siyasi tarihe pek girmek gerekmiyor bu konuda ben de kararsızım
  16. Ö

ESKİ ÇAĞLARDA TÜRKİYE VE ÇEVRESİ

ESKİ ÇAĞLARDA TÜRKİYE VE ÇEVRESİ :-X :-*
  17. Ö

EskiÇağ Medeniyetlerinin Karşılaştıran Tablo

EskiÇağ Medeniyetlerinin Karşılaştıran Tablo :-X
  18. Ö

yeni müfredata uygun 7.sınıf ders notları ülkemizde nüfus

yeni müfredata uygun 7.sınıf ders notları ülkemizde nüfus çok teşekkürler ellerinize sağlık
  19. Ö

ilk ders

ilk ders ilk ders sunumu benden de istendi ve bende ilk defa böyle birşeyle karşılaşıyorum