Arama sonuçlarınız

1. U

5. SINIF 6. ÜNİTE ÇARKI-FELEK (İZZET HOCANIN ÇALIŞMASINDAN DERLEME YAPILMIŞTIR)

OKULUN SON HAFTALARI İŞİNİZE YARAYABİLİR.
  2. U

Atatürk'ün Kişilik Özellikleri Sunusu

HOCAM HAZIRLAMIŞ OLDUĞUNUZ ÇALIŞMALAR OLDUKÇA FAYDALI EMEĞİNİZE SAĞLIK
  3. U

EN YENİ TEOG DENEMESİ - 2 (2016-2017)

güzel bir çalışma olmuş emeğinize sağlık
  4. U

EN YENİ TEOG DENEMESİ - 2 (2016-2017)

güzel bir çalışma olmuş emeğinize sağlık
  5. U

1. TEOG Sınavındaki İnkılap Tarihi Sorusu İptal

1. TEOG Sınavındaki İnkılap Tarihi Sorusu İptal Değerli arkadaşlar ölçme ve değerlendirme genel müdürlüğünün analizler bölümünde yer alan inkılap tarihi sınav analizlerini incelediğimizde sosyo kültürel sorunun ayırıcılık gücü indeksi -.04 yani hiçbir ayırt ediciliği yok bilenle bilmeyeni ayırt...
  6. U

2016 İL DIŞI YAPACAKLAR

2016 İL DIŞI YAPACAKLAR Erzincan merkezde il içinde hiç boş yer yok il dışına merkezin açılacağını sanmıyorum.Tercih edecek arkadaşlar okulları iyi araştırsınlar.
  7. U

II. Ünite Milli Uyanış (250 Test Sorusu) Özel Derleme

II. Ünite Milli Uyanış (250 Test Sorusu) Özel Derleme sayın meslektaşım elinize emeğinize sağlık.teşekkür ederim.
  8. U

erkan isanmaz hocam soruya bir bakar mısınız

erkan isanmaz hocam soruya bir bakar mısınız bana göre en yakın şık b gibi geliyor. cevap anahtarında hangi şık doğru acaba?
  9. U

T.C. İnkılâp Tarihi ve Atatürkçülük Dersi Merkezi sınavlardan kaldırılsın mı?

T.C. İnkılâp Tarihi ve Atatürkçülük Dersi Merkezi sınavlardan kaldırılsın mı? merkezi sınavdan çıkarılması öğretmenler açısından olumlu bir gelişme gibi gözükebilir fakat öğrenci nazarında dersin öneminin azalacağı düşüncesindeyim.Ayrıca neden Türkçe, Mat.,Fen, İng değilde İnk tar. olması...
  10. U

Cumhuriyet Ve Demokrasi Arasındaki Farkı Nasıl Açıklanmalı???

Cumhuriyet Ve Demokrasi Arasındaki Farkı Nasıl Açıklanmalı??? Yorumunuz gayet açık ve net olmuş sayın hocam
  11. U

8.Sınıf-TC.İNKİLAP TARİHİ-Konu Anlatım Özet Kitabı-ERDOĞAN GÜL

8.Sınıf-TC.İNKİLAP TARİHİ-Konu Anlatım Özet Kitabı-ERDOĞAN GÜL hocam emeğinize sağlık
  12. U

2 Ülkemizin Yönetim Yapısı Sunusu

2 Ülkemizin Yönetim Yapısı Sunusu EMEĞİNE SAĞLIK HOCAM KUSURA BAKMA HEPSİNE TEŞEKKÜR YAZAMIYORUZ DİYE.
  13. U

2012-2013 sosyal grubu zümre, el yakıyor taze taze...

2012-2013 sosyal grubu zümre, el yakıyor taze taze... HOCAM EMEĞİNİZE VE ELİNİZE SAĞLIK
  14. U

Türkiyede Çıkarılan Madenler Haritası

Türkiyede Çıkarılan Madenler Haritası pardon ama ben halen nasıl indirecem bulamadım