Arama sonuçlarınız

1. Ö

Sosyal Kulüpler Öğrenci Dağılımı Çizelgesi

Sosyal Kulüpler Öğrenci Dağılımı Çizelgesi teşekkürler hocam
  2. Ö

İnkilap Tarihi Tablo

EKSİKSİZ ve MÜKEMMEL İNKİLAP TARİHİ AYRINTILI KRONOLOJİSİ TABLOSU hocam Allah razı olsun çok kıymetli bir çalışma çok teşekkür ederim ne kadar çok öğrenciye faydalı oluyorsunuz.
  3. Ö

6. Sınıf Sosyal Bilgiler Kitabı Yeni Hali

6. Sınıf Sosyal Bilgiler Kitabı Yeni Hali 7. sınıf kitabına coğrafi bölgeler konusu eklensin.çalışma kitabı ile ders kitabı birleştirilsin ve ders kitabında konunun hemen arkasından etkinlik gelsin.ama etkinlik öğrencinin düzeyinin çok üzerinde olmasın.gereksiz konular ise tamamen çıkarılsın.
  4. Ö

SOSYAL 6 YERYÜZÜNDE YAŞAM GENEL TEKRAR TESTİ

SOSYAL 6 YERYÜZÜNDE YAŞAM GENEL TEKRAR TESTİ hocam gerçekten çok güzel çalışmanız tebrik ederim
  5. Ö

Yaşanmış Komik Olaylar (varsa Sizde Ekleyinn)

abbasileri işliyorum bi gün 6. sınıflara. bağdatta hüküm sürdükleri için lafı bağdata getirmeye çalışıyorum sonunda bağdat nerde diye sordum sınıfta bağdat isminde bir kız varmış hepsi birden eliyle cam kenarında oturan Bağdat'ı gösterdi :)
  6. Ö

Yaşanmış Komik Olaylar (varsa Sizde Ekleyinn)

ankarada öğretmenim. daha bir kaç gün önce öğrencileri engelliler şenliğine götürdüm.yolda dönüşte ulusu gösteriyorum otobüste.sola bakın dedim roma hamamı kalıntılarını gösteriyorum.öğrencinin biri "hocam hani hamam nerde?" dedi.bunlar işte kalıntıları günümüze kadar bu kadarı gelmiş...