Arama sonuçlarınız

1. K

Sosyal Bilgiler 5. Sınıf Evde Kal 2. Deneme Sınavı

hocam emeğinize sağlık.bu soruları eba üzerinden öğrencilerimize gönderebilirmiyiz?
  2. K

8.SINIF İNKILAP TARİHİ ( bakmadan geçme )

mümkünse bende alabilirmiyim öğretmenim
  3. K

2014 İl Dışı İsteğe Bağlı Atamalar...

2014 İl Dışı İsteğe Bağlı Atamalar... 185 manisa ve ilçeler.Turgutlu,salihli,akhisar ilk tercih
  4. K

EĞER TÜRK'SEN OKU.

EĞER TÜRK'SEN OKU. Sanırım ben bu ülkede öğretmenlik yapmıyorum.Bütün haklarımızı elimizden aldılar,özellikle bayan arkadaşlarımızın derslerinde ağza alınmayacak küfürleri bırakın Türkçeyi kürtçe ediyorlar.Ben nerdeyim siz nerdesiniz öğretmenim.8.sınıf erkek öğrenci cinsel organını kızlara...
  5. K

Osmanlı: Denizlerin Fatihi

Osmanlı: Denizlerin Fatihi Çok güzel olmuş.Allah razı olsun
  6. K

bursa nüfusu neden yoğun lütfen yardım edin!!!!!!!!!!!!

bursa nüfusu neden yoğun lütfen yardım edin!!!!!!!!!!!! en önemli sebep sanayisi ama son yıllarda o da hikaye oldu şu sıralar pılı pırtını toplayanlar millete borç takıp bir gecede kayboluyorlar(nerden biliyorum Bursa da sürekli göç alan bir mahallede görev yapıyorum)
  7. K

Süleyman Demirel Üniversitesi Burdur Eğitim Fakültesi Mezunları Ve Öğrencileri

Süleyman Demirel Üniversitesi Burdur Eğitim Fakültesi Mezunları Ve Öğrencileri slm arkadaşlar bende 2000 coğrafya mezunuyum nurfettin hocamla yıldırım hocamı zikretmişsiniz kenan arıbaş,hilmi demirkaya,salih ceylan ve de ismini hatırlayamadığım birçok öğretmenim Allah hepsinden razı olsun...
  8. K

Süleyman Demirel Üniversitesi Burdur Eğitim Fakültesi Mezunları Ve Öğrencileri

herkese selam arkadaşlar bende burdur eğtim 2000 coğrafya mezunuyum bende sizler gibi sosyal bilgiler öğretmenliği yapıyorum biliyormusunuz burdur eğitimin çatısı altında nurfettin kahraman,yıldırım atayeter,kenan arıbaş,salih ceylan,hilmi demirkaya ve adını sayamadığım diğer...
  9. K

DEMOKRASİ VE İNSAN HAKLARI KULÜBÜ

Demokrasi Ve İnsan Hakları Kulübü teşekkürler
  10. K

Hiroşima ve Atom Bombası

Hiroşima ve Atom Bombası teşekkürler